RÖDER | 26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali

GET A QUOTE

Bu Yıl 26.si gerçekleşen ve medyada büyük yankı uyandıran Kristal Elma Yaratıcılık Festivali , geçen yıllarda olduğu gibi yine RÖDER Çadırları içinde gerçekleşti. Yan yüksekliği 6 Metre olan 2.000 m2 lik ana çadır ve 800m2 yan çadırlar ile ekipmanları için tekrar RÖDER Kurumsallığına güvenildi. Emeği ve heyecanı bol olan organizasyon çalışmaları gece gündüz ara vermeden sürdü. Verilen emekler beklediği değeri tebrik mesajlarıyla fazlasıyla aldı.

6 metre yan yüksekliğindeki büyük çadırımız, içinde reklam ve sanat camiasından oldukça tanıdık yüzleri ağırladı. Küçük çadırlarımız ise şirketlerin stand alanları olarak festivale tat katan rengarenk görüntülere sahne oldu.

Ekibimiz tüm organizasyon boyunca olası durumlara karşı tedarikli bir şekilde alanda yerini aldı.Isıtma soğutma cihazları, zemin kaplama, kumaş kaplama, halı gibi birçok ekipman RÖDER tarafından karşılandı. Festival, başarı ve mutlulukla dolu dolu 4 günün ardından sonlandı. RÖDER Ailesi olarak gururumuz katbekat arttı. Medya , organizasyonun müthiş havasından söz ederken, bize de başarı öykümüze tatlı bir hatıra eklemek ve harika görüntüleri paylaşmak kaldı...