RÖDER | AIREX İstanbul Airshow

GET A QUOTE

Eylül ayında düzenlenen 10. Uluslararsı Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu, bu yıl da daha önceleri olduğu gibi RÖDER Fuar Çadırlarıyla kuruldu. Bu büyük organizasyonda, Türkiye’deki çadır sektöründe tek kurumsal şirket olan RÖDER Kiralık Çadır Sistemleri tercih edildi. Tertemiz brandalarımız ve kolonsuz yapılarımız bir kez daha fuarı ihtişamıyla süsledi. 40x145x4M ölçüsündeki fuarın ana alanı olarak kullanılan yapımız, tüm RÖDER kiralık çadır sistemlerimizde olduğu gibi temiz açıklık esasına uygun kolonsuz tek parça yapıdır.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan bu uluslararası organizasyon, en önemli havacılık platformudur. Dünya’nın önde gelen hava aracı ve motor üreticilerinin katıldığı İstanbul AIRSHOW’da 7.500 m2

RÖDER fuar çadırı ve kiralık çadır sistemleri kullanıldı. Organizasyonda RÖDER kiralık çadırları dışında temel aydınlatma sistemi, iklimlendirme sistemi gibi hizmetlerimiz uygulandı. Ekibimiz her organizasyonda olduğu gibi fuar süresince alandan ayrılmadı. İş güvenliğine önem veren RÖDER ekibimiz, bu büyük organizasyondan yine tam not aldı.