RÖDER | İzmir Cimnastik Spor Salonu

GET A QUOTE

Geçtiğimiz ay Ege’nin incisi İzmir’de kurulan H-Line Polygon yapılarımız şu an Cimnastik spor salonu olarak faaliyettedir. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün özellikle önem verdiği projede yapılarımız Cimnastik branşında sporcularımızı 2016 ve 2020 olimpiyatlarına hazırlanması için düzenlenmiştir. Tunç Ay inşaat organizasyonuyla kurulan, kar yükü taşıyan toplam 2.200 m2 alüminyum konstrüksiyonlu yapılarda cimnastik spor salonunda olması gereken tüm dizayn ve ekipman ayrıntılarına yer verilmiştir.

İki yapının birleşmesiyle oluşturulan tesiste Polygon H-Line çevresi ısı yalıtımlı sandvich panellerle örülmüştür. İçi hava dolu olan Çift kat brandalı thermo roof çatısı sayesinde ısı yalıtımı ve kar yükü güçlendirilmiştir.

RÖDER mühendislerinin cimnastik spor salonu için geliştirdiği yapı Almanya’da üretilmiştir. Thermo roof çatısı olan yapımızın Statik raporları ve tüm belgeleri Tunç Ay inşaat tarafından dikkatlice incelenmiş, şirketimizin en önem verdiği konu olan iş güvenliği için her zaman olduğu gibi yüksek derecede koruma ile montaj yapılmıştır. Şu an faaliyette olan cimnastik spor salonu , yetkililerden ve sporculardan tam not almıştır. Cimnastik spor salonu için detaylı bilgileri Türkiye Cimnastik Federasyonu resmi web sayfasından inceleyebilirsiniz.

Güzellikleriyle dolu olan İzmir’imizde hazırlanan, Cimnastik gibi zor bir branşta yarışacak olan sporcularımıza yürekten başarılar dileriz.