RÖDER | H-Line Serisi

GET A QUOTE
GECICI YAPI ILE KALICI COZUM

RÖDER H-line serisi çadırlar, RÖDER’in büyük üretim tesisi, fabrika, depolama alanı, lojistik merkez, süpermarket, alışveriş merkezi gibi büyük lojistik iş ihtiyaçları için tasarlamış olduğu ve kalıcı mukavemet standartlarını karşılayabilen, ve buna rağmen hiçbir malzeme kaybı yaşanmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilen çadır sistemi çözümüdür. H-line serisi bu zamana kadar çadırın gelebileceği en iyi noktadır.

RÖDER H-line serisi çadırlar, 10 m eninden başlayarak 40 m enine kadar temiz açıklıklı (kolonsuz) çadırlar sunmaktadır. Bu çadırları, 5m’lik aks mesafeleri ile istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

H-line serisi çadırlar 130 km/s rüzgar yüküne ilave olarak, 0,75 kN/m2 kar yükü taşıma özelliğine sahiptir. Bu özelliği ile H-line serisi çadırları tüm dünyada mevcut kalıcı yapı standartlarını karşılayabilmektedir. H-line serisi çadırların, diğer en önemli özelliği ise ısı yalıtımına sahip olmasıdır. H-line serisi çadırlarda ısı yalıtımını sağlamak üzere çatı kaplama sistemi thermo-roof çatı sistemi kullanılmaktadır, yan cephe panelleri ise izolasyonlu sandviç panel olarak kurulabilmektedir.

H-line çadırın, çatı kaplaması olarak kullanılan Thermo-Roof çatı kaplama sistemi RÖDER teknolojisi ile endüstriyel kalıcı çadır sistemi çözümü olan H-line serisi çadırlar için tasarlanmış ve ısı yalıtımı da sağlayan çatı kaplama teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması için çift kat branda kullanılmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka branda arasında sürekli bir durgun hava tabakası sağlanmaktadır. Otomatik olarak çalışan hava pompaları ve tahliye boruları çadırın iç kısmında yer alan durgun hava tabakasını stabil olarak dengede tutmaktadır. Anodize alüminyum profillerden imal edilen H-line serisi çadırları, yan cephe kaplamaları ve diğer opsiyonel lojistik kapı tercihleri ile ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; örneğin yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da iso-sandviç panel tercih edebilirsiniz. H-line çadırınızda lojistik kapı tercihi olarak elektrikli roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok lojistik kapı tercihi uygulanabilmektedir.