RÖDER | S75-ALU Serisi

GET A QUOTE
S75-ALU SERISI

RÖDER S-75 ALU serisi depo çadırı, RÖDER depo çadırları arasında en pratik ve hızlı depo çadırı çözümünü sunmaktadır.

RÖDER S-75 ALU serisi depo çadırı, özellikle mevcut üretim tesislerinizde gerekebilecek geçici ek alanlar için kiralık çadır hizmeti yöntemi ile size en pratik ve uygun maliyetli depo çadırı çözümleri sunar. RÖDER S-75 ALU depo çadırı, kar yükü taşıma özelliğine sahip olmalısıyla da her bölge için en ideal depo çadırı çözümlerinden biridir. Üstelik bütçe durumunuza bağlı olarak kiralama ya da satış opsiyonları da sunulabilmektedir.

RÖDER S-75 ALU Serisi depo çadırları, 5 m eninden başlayarak 20 m enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunmaktadır. Bu çadırları, 2,5 m’lik aks mesafeleri ile istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Anodize alüminyum profillerden imal edilen S-75 ALU depo çadırları, kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaştan imal edilmektedir. Bunun yanı sıra S-75 çadırınıza pek çok kişisel uygulama yaparak ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; Örneğin yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da sert PVC tercih edebilirsiniz. Depo çadırınızda lojistik kapı tercihi olarak uygun maliyetli sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok lojistik kapı tercihi uygulanabilmektedir.