RÖDER | Big Tent Serisi

GET A QUOTE
BIG TENT SERISI

RÖDER big tent serisi çadırlar, özellikle ticari fuarlar, kurumsal etkinlikler, ürün lansmanları, spor ve moda etkinlikleri, konserler gibi büyük organizasyonlar için en çok tercih edilen kiralık çadır sistemidir. Big Tent serisi çadırlar, kısa dönemli showroom çadırı, outlet çadırı, ramazan çadırı, depo çadırı, ya da Fabrika çadırı olarak kullanılmak üzere de ideal bir çözüm sunmaktadır.

RÖDER Big Tents Serisi Çadırlar, 10 m eninden başlayarak 60 m enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunmaktadır. Bu çadırlar yine sekizgen, ongen ve onikigen olmak üzere dairesel çözümler de sunmaktadır. Ayrıca Big Tent çadırlar iki katlı çadır olarak da kurulabilmektedir.

Anodize alüminyum profillerden imal edilen Big Tent Serisi Çadırlar, kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaştan imal edilmektedir. Bunun yanı sıra Big Tent çadırınıza pek çok kişisel uygulama yaparak ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; Örneğin yan cephe kaplamaları için cam panel, alüminyum panel ya da sert PVC tercih edebilirsiniz. Çadırınızda kapı tercihi olarak, Alüminyum ya da PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü otomatik açılan camlı kapılar tercih edebilirsiniz. Zemin yükseltmesi olarak çadırınız için ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemini çözümleri uygulanabilmektedir.