RÖDER | Curve Tent Serisi

GET A QUOTE
CURVE TENT SERISI

RÖDER CURVE Tent serisi çadırlar, üst düzey VİP etkinlikler, showroomlar ve satış ofisleri gibi tüm projeler için konsept bir tasarıma sahip olarak tasarlanmış RÖDER’in özel çözüm çadırıdır.

CURVE tent çadırlar, geleneksel çadır sistemlerinden farklı olarak çadır ayaklarının eğimli ve çatı sisteminin yay şeklinde olduğu yenilikçi çadırlardır.

CURVE Tent serisi çadırlar, özellikle otomobil lansmanı ya da showroom’u gibi özel projelerde en çok tercih edilen ideal çadır sistemidir.

CURVE Tent serisi çadırlar, kendi içerisinde BODEGA ve SPECIAL CURVE olmak üzere ayrılmaktadır. CURVE tent çadırları çift katlı çadır olarak kurmak da mümkündür.

Anodize alüminyum profillerden imal edilen CURVE Tent Serisi Çadırlar, kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaştan imal edilmektedir. Bunun yanı sıra çadırınıza pek çok kişisel uygulama yaparak ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; Örneğin yan cephe kaplamaları için cam panel, alüminyum panel ya da sert PVC tercih edebilirsiniz. Çadırınızda kapı tercihi olarak, Alüminyum ya da PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü otomatik açılan camlı kapılar tercih edebilirsiniz. Zemin yükseltmesi olarak çadırınız için ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemini çözümleri uygulanabilmektedir.