RÖDER | Peak Roof Serisi

GET A QUOTE
PEAK ROOF SERISI

RÖDER PEAK ROOF Serisi Çadırlar, RÖDER'in üstün teknolojisi ile üretilmiş kubbeli, altıgen ve sekizgen olarak tasarlanmış olan kubbeli çadırlardır. RÖDER kalitesi ile üretilmiş olan kubbeli çadırlarda, kubbe potlukları rastlamak mümkün değildir, RÖDER farkını en net şekilde ortaya çıkaran bu farkı RÖDER çadırlarını ayırt etmek için kullanabilirsiniz.

RÖDER Kubbeli çadırları 3x3'den başlayıp, 10x10'a kadar genişlikte temin edilebilecek olup, bunun yanı sıra altıgen ve sekizgen kubbeli çadırları tercih etmek de mümkündür.

Kubbeli çadırlar, çatısına uygulanan vantilatör sistemi ile SMOKER TENT (sigara içme çadırı) olarak da kullanılabilir.

Anodize alüminyum profillerden imal edilen Highlight Kubbeli Çadırlar, kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaştan imal edilmektedir. Bunun yanı sıra Peak Roof Kubbeli çadırınıza pek çok kişisel uygulama yaparak ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; Örneğin yan cephe kaplamaları için cam panel, alüminyum panel ya da sert PVC tercih edebilirsiniz. Kubbeli Çadırınızda kapı tercihi olarak, Alüminyum ya da PVC çift kanatlı camlı kapılar ya da sensörlü otomatik açılan camlı kapılar tercih edebilirsiniz. Zemin yükseltmesi olarak çadırınız için ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemini çözümleri uygulanabilmektedir.