RÖDER | Solution Tent Serisi

GET A QUOTE
SOLUTION TENT SERISI

RÖDER SOLUTION çadırı, üst düzey VİP etkinlikler, showroomlar, satış ofisleri ve plaza konsepti ve konforu istenen tüm projeler için konsept bir tasarıma sahip olarak tasarlanmış RÖDER’in özel çözüm çadırıdır. SOLUTION serisi çadırları çift katlı çadır olarak kurmak da mümkündür.

Üst düzey VİP etkinlikler için hazırlanmış olan SOLUTION çadırının, normal çadırlardan farklı olarak çatı eğimi 50 olarak tasarlanmıştır. Böylece, çadır kalıcı yapı görünümüne kavuşmaktadır. Çadırın yan cephe kaplamaları olarak Cam Panel ya da Alüminyum panel kullanılmaktadır. Bu sayede çadır, kalıcı yapı ve plaza görünümüne sahip, konsept bir çözüm olarak herkesi etkilemektedir. Çadırınızda kapı tercihi olarak, Alüminyum ya da PVC çift kanatlı camlı kapılar, sensörlü otomatik açılan camlı kapılar ya da döner kapılar tercih edebilirsiniz. Zemin yükseltmesi olarak çadırınız için ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemini çözümleri uygulanabilmektedir.

Çadırın, çatı kaplaması olarak ise Thermo-Roof çatı kaplama kullanılmaktadır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile SOLUTION serisi çadırlar ve endüstriyel kalıcı çadır sistemi çözümü olan H-line serisi çadırlar için tasarlanmış ve ısı yalıtımı da sağlayan çatı kaplama teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması için çift kat branda kullanılmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka branda arasında sürekli bir durgun hava tabakası sağlanmaktadır.