TEKLİF AL

Günümüzde etkinlik ya da spor müsabakalarına artan katılım talebi, izleyici ağırlama salonları tarzında mekânlara ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur. Bu mekânlar etkinlik ya da spor müsabakalarının izlenmesinden, bekleme salonlarına ya da yemek salonlarından dinlenme alanlarına kadar birçok amaç için kullanılır.

İzleyicilerin ağırlandığı bu alanlar, kişilerin rahat edebilecekleri tarzda eşya ve ekipmanlarla düzenlenir. Yani havalandırmadan ısıtmaya, ışıklandırmadan oturma alanlarına kadar pek çok unsur bu mekanlar için düşünülmelidir. İzleyicilerin ağırlandığı bu alanlar genel olarak sabit alanların yanında kurulabildiği gibi sadece ihtiyaca özel yerlerde de kurulabilir. Mesela araba yarış pistinin yanında VIP izleyicilerin ağırlandığı bir alan olabildiği gibi, uluslararası spor etkinliğinde hem izleyici hem de sporcuların ağırlandığı bir alan şeklinde de olabilir.

İzleyici Ağırlama Salonlarına Neden İhtiyaç Duyulur

İzleyici alanlarının konforlu ve rahat ortamlar olması gereklidir. Bu açıdan büyük ve geniş mekanlar olması yanı sıra görsel olarak da bağlı bulunduğu etkinlik özelliklerini göstermesi gerekir. Yani renkleri ve görünümü ile izleyicisini ağırladığı etkinlik ile bir bütün oluşturmalıdır.

Günümüzde ağırlama salonları için, dev çadır sistemleri ile efektif çözümler getirilmeye başlanmıştır. Çadır sistemlerinin bütçe dostu fiyatları yanı sıra sunduğu faydaları ile gittikçe daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Kurumsal imaj açısından da kolaylık sağlayan bu mekânlar, firmaların renkleri veya logoları ile tasarım ve üretim yapılabilir. Hem iç hem de dış mekânda firma logo ve renklerini kullanmak mümkündür. RÖDER Çadır olarak izleyicilerin en rahat şekilde ağırlanması için en iyi çözümleri sizleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz için bizi arayabilir, teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.

İzleyici Ağırlama Salonları Kullanım Alanları

İzleyici ağırlama salonları, spor aktivitelerinden gösterilere, fuarlardan konserlere kadar çok geniş kullanım alanı bulur. Rahat ve keyifli bir izleyici alanı yaratmak için kullanılan bu çözümler, firmaların imajı açısından da oldukça önemlidir.

Ağırlama salonları çoğu zaman geçici süre ile ihtiyaç duyulan alanlardır. Etkinlik süresince izleyicilere konforlu ortam sunmak için gereklidir. Bu tarz mekânları kalıcı binalara ile çözmek aşırı maliyetlidir. Bunun için en efektif çözüm dev çadır sistemleridir. Bu sistemler hem düşük maliyetlidir hem de istenilen şekilde dizayn edilebildiği için en uygun çözümü sunar.

Dev çadır sistemleri izleyicileri güneşin yoğun ışınlarından, yağmur veya rüzgârdan koruyabilir. Bu açıdan rahat ortamlar sunar. Ayrıca ihtiyaca veya etkinliğe özel aksesuarlarda kullanılabilir. Mesela cam duvarlar, farklı aydınlatma sistemleri, ısıtma veya soğutma sistemleri, bölme perde sistemleri, zemin döşemeleri, panjurlu kapılar, iç veya dış merdivenler ve dekoratif aksesuarlar kolaylıkla eklenebilir.

Ayrıca bu sistemler istenilen ölçülerde yapılabilir. İçerisinde ihtiyaca özel olarak masalardan sandalyelere, oturma gruplarından farklı mimarı yapılara kadar dekoratif aksesuar veya eşyalarla da şık bir kullanım alanı yaratılabilir.

Ağırlama alanları firmaların imajı açısından çok önemlidir. İzleyicilere sunulacak rahat bir ortam, onların firma hakkında olumlu düşünmelerine neden olacaktır. Firma renkleri ile dizayn edilmiş çadırlar, şık bir ortam kadar kalıcı olumlu bir etki de yaratacaktır.

İzleyici Ağırlama Salonları Fiyatları Ne Kadardır

Çadır sistemleri çok farklı şekil ve dizayndadır. Standart olabildiği gibi ihtiyaca özel de tasarımı yapılabilir. İzleyici ağırlama salonları da genel olarak ihtiyaca özel  tasarım yapıldığından, fiyatlarında standart bir ücretlendirme yapılması çok zordur. Çünkü bu sistemlerde genel olarak sadece kapalı alan kullanılmaz. Ayrıca birçok aksesuar veya donanım ile konforlu alanlar yaratılır. Bunlarda fiyatı etkileyen unsurlardır.

Çadır sistemleri, hem satın alma hem de kiralama ile farklı maliyet alternatifleri de sunar. Bu da kişi ya da firmalara bütçe açısından büyük kolaylık sağlayan bir unsurdur. İçerisinde konulan aksesuar veya donanımlar da kolaylıkla kiralanabildiğinden geçici ihtiyaçlar için uygun çözümlerdir. Büyük çadır sistemleri sadece geçici değil kalıcı kapalı mekan ihtiyaçları için de rahatlıkla kullanılabilir.

Sert hava koşullarına dayandığı ve yağmur geçirmediği için kışın bile rahatlıkla kullanılır. Estetik ve şık bir tarz ile üretilen çadır sistemleri izleyicilere iyi bir koruma sunar. Misafirlerin konforlu ve keyifli zaman geçirmesini sağlar. Dış mekanda olabilecek sorunların yok edilmesine yardımcı olur.

RÖDER Çadır olarak tüm çadır sistemleri ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Standart ölçüler kadar ihtiyacınıza uygun ölçülerde çadır tasarım ve üretim hizmetlerimiz bulunuyor. İmar izni, betonarme bina maliyeti tarzı sorunlar yaşamadan çadır sistemleri ile en uygun bütçeler ile etkinliklerinizi gerçekleştirebilir, misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.