TEKLİF AL

Günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlayan büyük çadırların, çok geniş kullanım alanları bulunur. Özellikle kısa süreli etkinliklerde bina maliyetinden kurtulmak ancak kapalı alan sağlamak için en elverişli alternatiflerin başında gelirler. Etkinliklerden depolama alanlarına davetlerden spor faaliyetlerine kadar çok geniş alanlarda kullanımı mümkündür.

Ayrıca faaliyetlere, işletmelere özel olarak renk, alan veya giriş çıkış kısımları olması da bu tarz çadırların sağladığı faydalar arasındadır. Ticariişletmelerin sıklıkla kullandığı çadırların başında ise outlet çadırı seçenekleri gelir. Bu tarz çadırlar spor faaliyetleri olsun, depolama veya şantiyeler olsuninsanları vemalzemeleri güneşten veya yağmurdan koruyarak güvenlik sağlar.

Birçok farklı çeşidi olan bu çadırlar standart olabildiği gibi faaliyetlere özel olarak da tasarımı yapılır. Renk ve logo açısından firmanın kurumsal imajını yansıtabilirler. Ancak seçim yaparken kaliteli firmalar ile çalışılması önemlidir. Kaliteli ve kurumsal firmalar garantili ürünleri ile projelerinizde başarı elde etmenizi sağlarken, satış sonrası hizmetleriyle de avantaj sunar.

Outlet Çadırı Özellikleri Nelerdir

Outlet çadırı, firmaların kısa süreli faaliyetlerinde kapalı yer sağlamak için sıklıkla tercih edilen çadır türleridir. Büyüklüğü, sağlamlığı ve isteğe uygun modifiye edilmesi bu çadırları kullanışlı kapalı alanlar haline getirir. Spor çadırı, depo çadırı, şantiye çadırı gibi kullanım alanına göre farklı isimlerle de alınırlar.

Bu çadırları seçerken bazı özelliklerine dikkat edilmesi doğru seçim yapılması açısından önemlidir.

-          Kaliteli ve dayanıklı olmalıdır. Hem mevsimsel şartlara hem de ağır kullanıma dayanıklı olmalıdır. Bu tarz çadırlar yaz veya kış fark etmeksizin kullanılırlar. Bu sebeple yağmur geçirmemelidir. Sert rüzgâra karşı dayanıklı olmalıdır. Ayrıca bu çadırların yoğun kullanıma karşı da dayanması da önemlidir. Satış veya fuar gibi çok fazla insan ve malzemeyi barındıran faaliyetlerde kullanım dayanıklılığı mevsim şartlarına dayanıklı olması kadar önem arz eder.

-          Kolay kurulmalıdır. Bu tarz çadırlar büyük olmalarına rağmen kurulumu hızlı ve kolay olması gereken sistemlerdir. Genel olarak kurulacakları alana zaman, maliyetler sebebi ile en son zamanda kurulma gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılabilir. Bu sebeple hız önemlidir.

-          Uygun ölçülerde olmalıdır. Çok küçük çadırlar yeterli gelmediği gibi çok büyük çadırlarda boş alanların rahatsız ediciliği açısından iyi bir görünüm sunmaz.

-          Her kullanıma uygun olmalıdır. İster fuar ister davet ister depolama olsun her malzeme ve her sektörün kullanacağı tarz ve seçeneklerde olması gerekir.

-          Faaliyete uygun değişiklikler yapılmasına uygun olmalıdır. Mesela bir satış etkinliği için renk değişebildiği gibi, bir fuar etkinliğinde mimari bir giriş modifiyesiyapılabilmelidir.

-          Isıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri kurulumuna uygun olmalıdır.

Bu tarz çadırların istenilen faaliyete göre farklı özellikleri de olabilir. Kurumsal çadır firması ile çalışılması isteğe özel taleplerin doğru şekilde karşılanmasını sağlayanönemli bir etmendir.

Outlet Çadırı Faydaları Nelerdir

Outlet çadırı seçenekleri, sağladığı faydaları ile özel veya ticari birçok amaç için kullanılır. Bu tarz çadırların faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Kurulumu kolay ve hızlıdır. Zamandan kazandırır.

-          Güvenliklidir. Gece veya gündüz malzeme ve insanları korur.

-          Her faaliyete uygun ölçüleri bulunabilir.

-          Yeniden kullanıma uygundur. Monte edilerek farklı yer ve zamanlarda kullanılır.

-          Sağlamdırlar. Uzun ömürlü kullanım sunarlar.

-          Kurumsal imaj açısından dış etkinliklerde kaliteli bir mekân sağlar.

-          İsteğe özel mimari giriş veya spesifik taleplerin yerinegetirilmesi kolaydır. Farklı eklemeler veya çıkartmalar yapılabilir.

-          Uygun maliyetlidir. Bina inşa maliyetinden daha düşüktür.

-          Kiralama veya satın alama seçenekleri sunar.

Sağladığı faydalar sebebi ile büyük outlet tarzı çadırlar günümüzde gittikçe artan şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Outlet Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Outlet çadırı fiyatları pekçok faktöre bağlı olarak değişir. Çadırların ölçüleri, kurulacakları alan, alt yapı, istenilen spesifik özellikler fiyatların değişmesine neden olur. Ancak kısa süreli faaliyetler yada inşaat maliyetlerinin yüksek olduğu durumlarda en iyi kapalı mekân tercihlerinin başında gelir.

Fiyat aralıkları değişiklik gösterse de hem kiralama hem de satın alama gibi farkı bütçe alternatifleri sunar. Bu da maliyetler açısından bu tarz çadırların tercih edilmesini sağlayan bir başka önemli unsurdur.

RÖDER Çadır olarak ülkemiz yanı sıra yurtdışına da outlet çadırı yanı sıra farklı çadır seçenekleriile hizmetler sunuyoruz. Faaliyetiniz yada projeniz ne olursa kaliteli çadır hizmetleri ile izi başarıya götürüyoruz. Pratik ve kaliteli çadır çözümleri için web sitemizi ziyaret edebilir yada bizi arayabilirsiniz.