TEKLİF AL

Çadır, ilk önceleri bir yaşam alanı olarak tasarlanmışken zamanla farklı kullanım amaçlarına yönelik tasarlanır olmuştur. Depo çadırı da farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanan bir model olarak ön plana çıkar. 

Çadırlar, çeşitli eşyaların korunması, depolanması amacıyla kullanılır. Bu amaçla son derece korunaklı ve dayanıklı bir yapıda üretilir. Su, ateş, yağmur, kar geçirmeyecek şekilde tasarlanır. İskeleti son derece sağlamdır ve amaca yönelik farklı büyüklüklerde tasarlanabilir. Son derece kalın ve dayanıklı yapısı dolayısıyla içindeki malzemeler uzun süreli olarak saklanabilir. Her türlü eşya depolamak için kullanılabilir.

Gıda, elektronik, giyim, sıvı malzeme olmak üzere birçok farklı sektöre yönelik depo alanları oluşturulabilir. Bu haliyle depo çadırı, festivallerde, askeri kamplarda, büyük organizasyonlarda, tatil beldelerinde uzun süreli olarak kullanıma uygundur. Özellikle serinde saklanması gereken gıdalar için uygun ortamı sağlamak amacıyla serin tutan depo çadırları imal edilir.

Depo Çadırı Modelleri Nelerdir

RÖDER Çadır olarak, her çadır çeşidinde olduğu gibi depo çadırı için de çeşitli modeller üretmekteyiz. Bu çadırlar, elektronik eşyaların korunması ve depolanması amacıyla da kurulabilir. Uzun ya da kısa süreli kullanımlar için içinde bulunulan mevsime uygun tasarlanır. Bu sayede nem, kötü hava şartları gibi olumsuzluklar elektronik cihazlara zarar vermez. Kamp ve tatil alanlarında erzak, yiyecek, içecek gibi malzemeler bu çadırlarda rahatlıkla depolanabilir.

Sıvı malzemelerin ağzı kapalı ve dökülmeyecek şekilde çok sayıda depolanması için de çeşitli büyüklükte çadır modelleri üretilir. Depolamaya yardımcı bu sistemler, farklı tasarımlarda ve renklerde firmamızın kalitesiyle piyasaya sürülürler.

Yırtılmaya ve birçok olumsuz doğa olayına karşı dayanıklı olmaları, ürünlerimizin en çok tercih edilmesinin temel sebebidir. Depolanacak ürünün türüne, sayısına, saklama koşullarına uygun farklı çadır modelleri bulunur. Çok sıcaktan ve çok soğuktan koruyan yapıları dolayısıyla çadırlarımız, özel saklama koşulları bulunmayan birçok ürün için idealdir.

Çadır sistemleri, beyaz eşya, mobilya, şarküteri ürünleri gibi farklı malların saklanması için kullanılabilir. Festival alanlarında birkaç günlük ya da birkaç haftalık faaliyetlerde özellikle depolama çadırları tercih edilir. Kullanım kolaylıkları, ürünlerin korunaklı olarak depolanabilmeleri bu tercihin en önemli sebebidir.

 Depo Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Depolamak amaçlı çadır sistemlerine karar verirken öncelikli olarak onun beklentiyi karşılayıp karşılamadığına bakılır. Çadır alırken de kullanım amacına yönelik tercih yapıldığından emin olunmalıdır.

Depo çadırı alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında en başta ürünün kalitesi gelir. Ürün alınacak olan firmanın ne kadar güven verdiği, kendi ürünlerine ne kadar güvendiği burada en büyük belirleyicidir. Çadır modellerinin garanti kapsamında olması, doğa ve çevre şartlarına dayanıklı olması önemlidir. Ayrıca saklanacak ürün için gerekli ısı şartlarını sağlayabilmesi, depo amacıyla çadır alırken dikkat edilmesi gereken şeyler arasındadır.

Çadırlar uygun fiyatlı olması sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Kısmı süreli depolama alanına ihtiyaç varsa en iyi çözüm çadır sistemleri olacaktır. Depolama amaçlı kullanılan çadırlar imar izni gerektirmez. Bu da büyük bir avantaj sağlar. Betonarme ya da kapalı alan yapma malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır.

Bu tarz çadırlar modüler olarak birbirlerine eklendiğinde arada kolan ya da kiriş olamadan geniş kullanım alanı sunarlar. Bu şekilde depo alanına trans palet veya forklift gibi araçları sokma ve çalışması konusunda sorun yaşanmaz. Gerektiğinde araç ve yolcu kapı girişleri ya da farklı aksesuarlarla ile ürüne ya da kullanıma özel kişiselleştirilebilir.

RÖDER Çadır olarak depolama amaçlı çadır ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok geniş seçenekler ile hizmet veriyoruz. Depolanacak malzemenin cinsine göre gerekirse havalandırma veya ısıtma sistemleri kadar zemin kaplama taleplerinizi de karşılıyoruz.

Depo Çadırı Fiyatları

Ürünün kalitesi ile fiyatı genellikle paralellik gösterir. Ancak fiyatlar, sadece kaliteye göre değişmez. Depo çadırı fiyatları, alınacak çadırın büyüklüğüne, kalınlığına, kullanılan malzemenin türüne göre de değişir. İhtiyaç duyulan çadır sayısı, çadırlarda kullanılan çatı tipleri, pencereli ya da penceresiz olmaları gibi birçok faktör, fiyat belirlerken etkilidir.

Piyasa standartlarına uygun kalitede ürün imalatı yapılıp yapılmadığına da dikkat edilmelidir. Ürünün ederi kadar para ödemekten çekinmemek gerekir. Ucuz ve kalitesiz bir ürün almak, faaliyetlerinizde sorunların oluşmasına sebep olur. Bu da yapılmak istenen işten beklenen sonucun alınamamasına yol açar. Firmamız en uygun fiyatlı ürünleri kaliteli malzeme ve işçilik ile sizlere sunar. Çadır sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir, teknik ekibimizden destek alabilirsiniz.