TEKLİF AL

Orta ve uzun vadede kullanılacak, düşük maliyetli kapalı alanlara ihtiyacınız varsa sizin için en iyi çözüm endüstriyel çadır sistemleri olacaktır. Bu tarz çadırlar hızlı ve kolay kurulumu açısından büyük avantaj sağlar. Son derecede pratik ve fonksiyonel yapılardır. Özellikle diğer kapalı alan sistemlerine göre çok daha avantajlı fiyatlara bulunurlar.

Bu tarz çadırlar zamandan ve maliyetten tasarruf edilmesini sağlarlar. Çok geniş kullanım alanları vardır. Endüstriyel tarz çadırların kullanım alanlarının en sık kullanıldığı alanları şu şekilde sıralayabiliriz;

-       Depo ve ambar,

-       Atölye,

-       Şantiye,

-       Üretim alanı,

-       Hangar,

-       Fabrika,

-       Lojistik,

-       Satış mağazaları,

-       Eğlence alanları, şeklindedir.

Bunar yanı sıra daha farklı kullanım için de rahatlıkla tercih edilebilir. Çeşitli özel talep ve aksesuarlar ile kullanılacak etkinlik veya faaliyete bağlı olarak kişiselleştirme yapılabilir. Ancak bu tarz detaylar endüstriyel çadır fiyatları seçeneklerinin değişmesine neden olur. Bu sebeple de maliyet analizi yapılırken özel ve genel ihtiyaçların tam olarak belirlenmesinde yarar vardır. Firmamız endüstriyel tarzı büyük çadır sistemlerinde deneyimli ve tecrübeli teknik personel ile hizmet verir. Çok çeşitli ölçülerde çadır sistemlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Endüstriyel Çadır Sistemleri Faydaları Nelerdir

Endüstriyel çadır sistemleri konforlu ve rahat bir kullanım sunar. Sağladığı faydalar sebebi ile en sık tercih edilen kapalı sistemlerdir.

-       Bütçe dostudur. Endüstriyel çadır fiyatları diğer kapalı sistemlere göre uygundur. Mesela; betonarme yapılar için inşaat maliyeti yanı sıra imar izni gerekir. Bu tarz çadır sistemlerinde imar iznine gerek yoktur.

-       Hızlı ve pratik kurulumu vardır. Çok çabuk kurulur. Hızlı kurulmuş olmasına rağmen sağlam yapılardır.

-       Sert mevsim şartlarına dayanırlar. Rüzgârdan yağmura veya kar gibi şiddetli hava koşullarından etkilenmezler.

-       İstenilen ölçülerde yapılabilirler. Bu tarz çadırlar standart ölçülerde olabildiği gibi talebe bağlı olarak ihtiyacınız olan ölçülere göre de tasarım ve üretim yapılabilirler.

-       Kesintisiz ve ferah bir kullanımalanı sunarlar. Endüstriyel tarzı çadırların içerisinde kolon ya da kiriş bulunmaz bu sebeple de geniş ve rahat bir kullanım sağlar. İçerisine forklift tarzı taşıma araçları rahatlıkla kullanılabilir.

-       Gerektiğinde yalıtım da yapılabilir. Genellikle depolama amaçlı kullanılacak bu yapılarda malzemeleri hava şartlarından korumak için izolasyon şarttır. Bu tarz çadır sistemlerinde kolaylıkla bu çeşit koruma yapılabilir.

-       Çadır sistemlerinin brandaları ateş yürümezdir. Yani yangına karşı dayanıklıdır.

-       İsteğe ve ihtiyaca bağlı olarak farklı aksesuar sistemleri kullanılabilir. Mesela; personel kapılarından hareketli panjurlu kapılara, güç dağıtım sistemlerinden ışıklandırma sistemlerine, ısıtma veya soğutma sistemleri gibi çok fazla yapıyı zenginleştiren aksesuarlar kullanılabilir. Ancak bu aksesuarların endüstriyel çadır fiyatları üzerinde değişiklik yapacağı unutulmamalıdır. Bu açıdan taleplerin doğru belirlenmesi önemlidir.

Endüstriyel Çadır Sistemleri Modelleri Nelerdir

RÖDER Çadır olarak endüstriyel tip çadır sistemlerine standart ölçüler yanı sıra isteğe bağlı ölçülerde de çadırların tasarım ve üretim süreçlerimiz bulunur. Endüstriyel çadır çözümlerimizi şu şekildedir;

T ve H Line Serisi: Genel olarak fabrikalar, üretim tesisleri, depolama ve alışveriş merkezleri için kullanılan endüstriyel tip ekonomik ve kalıcı çadırlardır. Ortalama 10 metre eninden başlayarak 5 metrelik aks mesafeleriyle istenildiği kadar uzatılabilir. Çelik iskelet üzerine PVC kaplı polyester kumaş kaplıdır. Farklı kaplama seçenekleri de mevcuttur. Körük sistemleri PVC kapı ya da seksiyonel kapı gibi farklı sistemler ile kişiselleştirilebilir. Thermo-Roof çatı sistemi kullanılır.

S Line Serisi: Küçük çaplı kapalı alan ihtiyaçları için kullanılır. Mevcut tesislere ek olarak sıklıkla tercih edilir. Bu tarz çadırlar 5 metre eninden başlayarak kolonsuz kullanım alanı sunar. 2,5 metrelik aks mesafesi vardır. Bu aks mesafesince istenildiği kadar uzatılabilir. Konstrüksiyonu alüminyumprofildir. PVC kaplı polyester kumaş ve farklı kaplama seçenekleri bulunur. İstenildiğinde kişiselleştirme için ekstra çözümleri mevcuttur.

SAS Çadırları: Askeri kamplardan acil müdahalelere, doğal felaketler gibi geçici konaklama ihtiyacı olan durumlar için kullanılan çadırlardır. Hızlı kurulup, sökülür. Pratik, dengeli ve konforlu bir kullanımsunar. Anodize alüminyum profil üzerine yüksek kaliteli kaplama kullanılır.

Hangar Çadırları: Hangar olarak kullanılmak için tasarlanan endüstriyel çadır sistemleridir. 60 metreye kadar rahat ve temiz bir kullanım alanı sunar. Anodize alüminyum profil üzerine imal edilen, dayanıklı sistemlerdir.

Çadır sistemleri ve uygun endüstriyel çadır fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Bilgi ve birikimimizden yararlanabilir, projelerinizin başarıya erişmesini sağlayabilirsiniz.

Endüstriyel Çadır Fiyatları Ne Kadardır

Endüstriyel çadır sistemleri standart olduğu kadar isteğe bağlı ölçülerde de olabilir. Ya da aks aralığına göre uzatılabilirler. Bu da endüstriyel çadır fiyatları seçeneklerinin değişmesine neden olabilir. Bu tarz çadırlar ağırlıkla hangar, depolama veya fabrika için kullanıldığındanekstra taleplere ihtiyaç duyulur. Mesela; kapı sistemleri izolasyon bu talepler arasındadır. Bunlarda fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır.

RÖDER Çadır olarak ihtiyacınız olan tüm endüstriyel tip çadır sistemleri ve daha fazlası için hizmet sunuyoruz. Uygun fiyata avantajlarından yararlanmak için bizi arayabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden gelişmiş tasarımlara kadar projelerinizin başarısı için çalışıyoruz. İster satışister kiralama seçenekleriyle de farklı çözümler sunuyoruz.