TEKLİF AL

Organizasyon çadırı ayrıca tören çadırı, fuar çadırı, şenlik ya da etkinlik çadırı olarak da adlandırılan büyük çadır sistemleridir. Organizasyonlarda kapalı alan sağlamak için kısa süreli kurulan bu çadırlar, büyüklüğü ve genişliği ile rahat bir kullanım alanı sunarlar.

Organizasyonlarda insanlarıgüneşten veya yağmurdan korunmak amacıyla kurulabildiği gibi malzemelerin korunması amacıyla da kurulan bu çadırların kullanım performansları oldukça yüksektir. Bu tarz çadır sistemleri geçici süre ile kurulurlar. Organizasyon sonunda da kaldırılırlar.

Bu tarz çadırlar standart ölçülerde olabildiği gibi organizasyonun niteliğine bağlı olarak da değişik ebat ve yükseklikte olabilirler. Kurumsal renkleri yansıtabildiği gibi farklı mimarı özellikler eklenerek de kişiselleştirilebilir. Mesela, organizasyonun niteliğine bağlı olarak giriş kapısına farklı bir görünüm eklenebilir.

Bu çadırların çatıları kubbeli veya eğimli olabilir. Faaliyetin konusuna bağlı olarak bu tarz dekorasyon fikirlerine yer verilebilir. Ayrıca eklenecek aksesuar ve detaylar için çadır firmalarının sunduğu çözümlerle de daha iyi bir alan kullanım performansı da sağlanabilir.

Organizasyon Çadırı Kullanım Alanları Nelerdir

Organizasyon çadırı büyük çadırlar niteliğinde olduğu için çok çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Ancak sıklıkla;

-          Özel veya Kurumsal Etkinlikler,

-          Fuarlar,

-          Düğünler ve Davetler

-          Sergiler,

-          Lansmanlar,

-          Showrooomve Satış Noktaları

-          Toplantı ve Konferanslar

-          Partiler

-          Gösteri Veya Konserler

Bu tarz çadırların şık tasarımları göze de hitap eder. Kişiselleştirilmiş tasarımlar sağlayarak kurumsal imajı desteklerler. Faaliyetin niteliğine ve yerine bağlı olarak esnek çözümler sunan bu çadırlar rahat, verimli ve keyifli kapalı alan elde edilmesini sağlar.

Ancak seçim yaparken kurumsal firmalar tercih edilmesi, elde edilecek performansın yüksek olması açısından önemlidir. Çadır seçimi kadar çadır firması seçimi de çok önemlidir. Doğru firma size doğru hizmet ve çözümler sunacaktır.

Organizasyon Çadırı Özellikleri Nelerdir

Bu tarz çadırlar hızlı kurulumu ve dayanıklı olması sebebi ile verimli bir alan kullanımı sağlarlar. Maliyeti düşüktür ve geçici olması da faaliyetler açısından kolaylık sağlar. Organizasyon çadırı kalitesi için bazı hususlara dikkat edilmesi, özelliklerinin incelenmesi önemlidir. Organizasyon tarzı çadırların özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

·         Bu tarz çadırlar dış kaplamaları dayanıklıdır. Yıpranma veya yırtılmalara karşı dayanıklıdır.

·         İstenirse tam kapalı çadır sistemleri kurulabildiği gibi 2 ya da 3 yönlü çadırlarda kurulabilir. 2 tarafı açık 2 tarafı kapalı olabildiği gibi, açık tarafları da cam ya da şeffaf PVC ile kapatılarak bu çadırlar faaliyete özel hale getirilebilir.

·         Çok geniş kullanım alanı sunarlar. İçerisinde kolon ya da kirişler olmayacağı için kesintisiz bir kullanım sağlarlar.

·         Sensörlü kapılardan, panjurlu pencerelere kadar özel taleplerle farklı detaylar eklenebilir.

·         Standart ölçülerde olabildiği gibi standart dışı isteğe bağlı yükseklik veya ölçülerde de yapılması mümkündür.

·         Zeminden duvar kaplamalarına, aydınlatmadan havalandırmaya kadar kullanım konforunu sağlayacak aksesuarlar eklenerek bu sistemler zenginleştirilir.

·         UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Güneş altında ferah kullanım alanı sunarlar.

·         Sert rüzgâra dayanıklıdır. Bu da rüzgârlı yerlerde rahat bir kullanım elde edilmesini sağlayan bir unsurudur.

·         Hızlı kurulur ve çabuk sökülür. Bu açıdan zamandan kazanılmasını sağlar.

·         Dayanıklıdır. İstenilen yere kolayca kurulur. Yeniden kurulumunda aşınma veya yıpranma olmaz.

·         Kiralama ya da satın alma gibi farklı bütçe seçenekleri sunar. Tek kerelik faaliyetlerde kiralama mantıklı iken sürekli organizasyonlarda satın alma seçeneği de bütçe dostu fiyatlar sunar.

·         Kurumsal imajı güçlendirir. Organizasyonlar katılımcıların rahatını sağladığı için firmaya olumlu imaj verir.

·         İstenilen logo, renk, desen ya da grafikleri ile firmaya özel hala getirilebilir.

Etkinlik çadırı, açık mekân organizasyonlarında en iyi kapalı alan seçeneğidir. Organizasyonlarınız için fikir ve çadır detayları için firmamızı arayarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Organizasyon Çadırı Fiyatları Ne kadardır

Organizasyon çadırı fiyatları çadırların özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Ölçüler ve istenilen ekstra özellikler fiyatları etkileyen önemli etmenlerin başında gelir. Doğru fiyatlandırma için projenin niteliğinden, kurulma alanında, kiralama ya da satın alma seçeneğinden aksesuarlara kadar daha birçok detayın belirlenmesi gerekir.

RÖDER Çadır olarak organizasyon çadırı seçenekleri yanı sıra birçok çadır sisteminde başarılı hizmetler veriyoruz. İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayarak, en optimum çözümleri belirliyoruz. Uygun fiyatlar ile sunduğumuz hizmetlerimiz ile bütçenizi aşmadan faaliyetlerinizi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Çadır sistemleri ve daha fazlası için bizi aramanız yeterlidir. Tecrübeli ve bilgili ekibimiz ile başarılı projelere kolaylıkla imza atabilirsiniz.