TEKLİF AL

Fuarlar, ticari olarak hem tanıtım ve imaj yönetimi hem de satış yapılan özel etkinliklerdir. Birçok fuar için kapalı alanlar olsa da, birçok fuar alanı ya kısmi kapalı olup ya da tamamen açık alanlarda şeklindedir. Fuar çadırı, fuarlarda kullanılan çadır sistemlerine verilen isimdir. Bu bağlamda bu çadırlar iki türlü olabilir. Bir tanesi kapalı fuar alanı içerisinde yerinizi belli etmek için kurulan çadırlar olup, ikincisi de açık alanlarda yapılacak olan fuarın üstünü tamamen kaplayacak büyük çadırlar şeklindedir.

Fuar çadırı fiyatları da, bu taleplere bağlı olarak değişir. Günümüzde artık birçok fuar kapalı alanda gerçekleştiriliyor. Ancak fuar alanı içerisinde birçok firma arasında kendinizi belli etmek ve malzemelerinizin daha güvenlikli ve korunaklı olmasını sağlamak adına fuar alanlarında kullanılacak çadır sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Kurulumu kolay bu tarz çadırlar firmanızın renkleri ve logoları ile imal edilir. Eşyaların korunması ve barınması açısından kaliteli bir kapalı alan sağlar. Ayrıca kurumsal imaj açısından da başarılı araçlardır.

Diğer çadır türü ise daha büyük ebatlarda olan çadırlardır. Mesela, bir fuar organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsunuz. Ancak kapalı alan imkânı bulunmuyor. O zaman en iyi çözüm fuar için imal edilen büyük çadırlar olacaktır. Bunlarda tüm alanı kaplayarak kaliteli ve konforlu kapalı alan sunmaları açısından yararlı araçlardır. Çünkü imar izni gerektirmeyen, uygun maliyetli çözümlerdir.

 

Fuar Çadırı Özellikleri Nelerdir

Fuar çadırları genel olarak ölçüleri belli olmayan çadır sistemleridir. Bütün bir fuar alanını ya da kısmı alanları kapatmak için kullanılan bir malzemedir. Bu tarz çadırların kalitesi hem malzeme hem de işçilik açısından önemlidir. Fuar çadırı fiyatları seçeneklerini belirleyen etmen de diğer özellikleri yanı sıra bu kalitedir. Bu tarz çadır sistemlerinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Kurulumu hızlı ve kolaydır. Konforlu ve verimli bir kullanım alanı sunar.

-          Düşük maliyetlidir. Diğer kapalı alan yaratma malzemelerine göre daha uygun fiyatlıdır.

-          Zaman ve kaynaktan tasarruf edilmesini sağlar.

-          İstenilen ölçü ve ebatlarda bulunabilir. Bu da ihtiyaçların tam olarak karşılanmasını sağlar.

-          İstenildiğinde firma logo ve renkleri ile imal edilebilir. Bu da profesyonel bir görüntü sunması yanı sıra kurumsal imaj açısından başarılı bir çalışma sunar.

-          Güvenlik sağlar. Fuar alanlarında gece malzemelerin daha korunaklı olmasını sağlar.

-          Büyük çadırlar mevsim şartlarına dayanıklı olduğundan yaz veya kış rahatlıkla kullanılır.

Bu tarz çadırların kullanıma özel özellikleri de bulunur. Sağladığı avantajlar sebebi ile günümüzde sıklıkla tercih edilen bu çadır türlerinde hem kiralama hem de satın alma alternatifleri olabilir. Bu da bütçe esnekliği açısından iyi bir özelliktir. Fuar çadırı ihtiyaçlarınız için firmamızı arayabilir uygun fuar çadırı fiyatları seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Fuar Çadırı Hizmetleri

Fuar çadırı sistemlerinin dış yüzeyi diğer çadır sistemleri gibi PVC, ateş yürümez malzemedir. Bu açıdan yangına dayanıklıdır. Ayrıca mevsim şartlarına da dayanıklı olup sert rüzgârdan, yağmurdan veya güneşin yakıcı ışınlarından korurlar. Su geçirmez yapısı çok fazla yağmur yağdığında bile rahatlıkla kullanılmasını sağlar.

Bu tarz çadır sistemlerinde farklı ebatlar olabildiği gibi çatı sistemleri de değişmektedir. İzin verilen fuar alanının ölçülerine göre üretilirler. Fuar için imal edilecek çadırların ölçüleri müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarımlar ile yapıldığı için çadır firmasına taleplerin doğru aktarılması önemlidir.

Çok geniş kulanım alanı olan bu tarz çadırlar kapalı fuar alanı içerisinde stand çadırı şeklinde veya büyük alanları kapamak için kullanılır. Reklam amaçlı çadırlar olabildiği gibi fuar alanını kaplayacak çadırlar da imal edilir. Çadır sistemleri büyüdükçe farklı aksesuar ihtiyaçları da olabilir. Etkinlik ya da faaliyetin ihtiyaçlarının iyi analiz edilmesi, doğrufuar çadırı fiyatları belirlenmesi açısından gerekli bir durumdur.

Fuar Çadırı Fiyatları Ne kadardır

Fuar çadırı fiyatları, çadır sistemlerinin modellerine, adet ve ölçülerine göre değişmektedir. Fuarın yeri seçilecek çadırın ölçüleri fiyatı etkiler. En uygun çadır fiyatları konusunda firmamızı arayarak teknik personelimiz ile görüşebilirsiniz.

RÖDER Çadır olarak kurulduğumuzdan bu güne fuar çadırı ve daha fazlası için hizmetler sunuyoruz. Birçok başarılı projeye attığımız imza ile her zaman en iyi hedefleyerek çalışmaktayız. Konusunda tecrübeli ve bilgili personelimiz ile ihtiyaç analizlerinizi en iyi şekilde yaparak size en uygun çözümleri sunuyoruz.

Geniş ürün gamımızda ürün seçenekleri yanı sıra özel imalatlarımız ile ihtiyaçlarınızı da karşılıyoruz. Kaliteli malzemede ve işçilik ile size uzun seneler eşlik edecek fuar çadırı sistemleri için bizi arayabilirsiniz.