TEKLİF AL

Büyük çadırlar arasında sıklıkla tercih edilen etkinlik çadırı çeşitleri, özel veya ticari olarak kısa ya da uzun süreli etkinlikler için tercih edilir. Bu tarz çadırlar, etkinliğe bağlı olarak farklı ölçülerde olabildiği gibi tamamen veya kısmen de kapalı olabilmektedir.

Özellikle ticari faaliyetler için tercih edilen bu çadırlar, kurumsal renklerde veya logolarla olabilmesi açısından fayda da sağlar. Büyük çadırlar inşaat maliyeti olmaksızın hızlı kurulması düşük maliyeti ile bütçe dostudur.

Etkinlik Çadırı Faydaları Nelerdir

Etkinlik çadırı ister özel ister ticari kullanımolsun, sağladıkları verimlilik ve sundukları performanslar ile üst düzey bir hizmet sunarlar. Mimari acısan estetik mekânlardır. Sağladıkları faydalara bakarsak;

-          Hızlı ve kolay kurulum sunarlar.

-          Su geçirmezler, yağmurdan korurlar.

-          Güneş ışınlarına karşı koruma sağlarlar.

-          Sert rüzgâra karşı dayanıklıdırlar.

-          Kapalı olan çadırlar gece de malzemelerin korunması açısından güvenlik sağlarlar.

-          Maliyetleri azdır. Kısa süreli faaliyetlerde yüksek bütçeler gerektirmezler.

-          Ölçüleri faaliyete uygun olarak seçilebilir.

-          İstenilen renklerde yapılabildiği gibi farklı modifiyeler ile uyarlama yapılabilir.

-          Geliştirilebilirve projelere özel farklı seçenekler sunarlar.

Büyük çadırlar efektif korunaklı alan sunması yanı sıra mimari açısından da uygun ve kaliteli olması önemlidir. Farklı aksesuarlar ve materyaller ile verimliliği daha da arttırılabilir.

Etkinlik Çadırı Modelleri Nelerdir

Bu tarz çadır seçenekleri farklı ölçü ve şekillerde olabilir. Bunlar arasında bazıları kullanılan amaca göre çeşitlenir.RÖDER Çadır olarak etkinlik çadırı seçeneklerinde çok çeşitli alternatifler sunuyoruz. İhtiyacınıza özel tercihler için bizi arayabilirsiniz.Bu tarz çadırların modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

PartyTent Serisi Modelleri: Bu tarz çadırlar genel olarak küçük etkinlikler için kullanılır. Düğünlerdendavetlere veya catring alanları gibi ihtiyaçlara kaliteli ve pratik çözümler sunar. Bu tarz çadırlar ihtiyaçlara özel olarak kolaylıkla kişiselleştirilebilir. Çatı eğimi 20 derecedir. 80 Km/h rüzgâr hızına dayanıklıdır. Yan yüksekliği değişmekle birlikte 230 cm civarındadır.PartyTent serisinin çadırları minimum 300 ile maksimum 1500 açıklık aralıklarında bulunabilir.

BigTent Serisi Modelleri: Bu tarz çadır sistemleri kurumsal etkinliklerde fuarlara, spor ve moda etkinliklerinden outlet etkinliklerineramazan organizasyonlarından ürün lansmanlarına kadar çok geniş seçeneklerde kullanılır. Bu sistemler 10 metreden başlayıp 60 metreye kadar rahat kullanım alanı sunar. Yani arada kolan veya başka engeller bulunmaz. Çatı eğitimi 18, 20 veya 25 derece olup 100 – 110 km/h rüzgâra karşı dayanıklıdır.Açıklık arttıkça 130 km/h rüzgâradayanıklı hale gelir. Minimum açıklık 1200 ile maksimum 6000 cm arasında değişir. Yan yükseklikler de açıklığa bağlı olarak 240 - 300 - 400 cm arasında olabilmektedir.

Wine Tent Serisi Modelleri: Bu tarz çadır modelleri daha orta ölçekli etkinlikler için pratik çözümler sunar. Bu sebeple 100 km/h rüzgâra kadar dayanıklı çadırlardır. Genel olarak bu tarz çadırlarda da çatı eğimi 20 derecedir. Yan yüksekliği 240 ile 300 cm arasında değişir. Wine tent serisinin minimum açıklık ölçüsü 500 cm ile 1500 cm arasında değişir.

DoubleDeckerSerisi Modelleri: bu tarz çadırlar genel olarak satış ofisleri, VIP etkinlikleri veya showroomlar için tercih edilen çadır sistemlerdir. Bu çadırların konstrüksiyonu daha sağlamdır ve her beş metrede bir adet kolon bulunur. Bu tarz çadırlar etkinliğe bağlı olarak standartlar dışında kişiselleştirilebilir. Ortalama açıklık ölçüleri 1.000 x 3000 cm şeklindedir. Yan yükseklik ise 415 cm olmaktadır. 130 km/h sertlikte rüzgâra dayanıklıdır.

Solution Serisi Modelleri: Bu tarz çadırlarda DoubleDecker serisi gibi daha büyük etkinliklerde kullanılmakla birlikte gerektiğinde çift katlı olarak kurulması da mümkündür. Çatı eğitimi standart çadırlardan farklıdır ve 5 derecedir. Bu tarz çadırlardaha kalıcı bir görünüm sunalar. Gerektiğinde sensörlü cam kapılarda eklenerek daha üst düzey kullanım sağlanabilir. 130 km/h hızındaki rüzgâra dayanıklıdır. Açıklık ölçüleri 1000 x 3000 cm arasında değişir. Tek katlı bu tarz çadırlarda yan yükseklik maksimum 1.030 cm olabilir. Üç katlı bir çadır sisteminde 400 – 286 – 300 cm kat ölçüleri olabildiği gibi iki katlı bir çadırda 400 – 600 cm olabilir.

PeakRood Serisi Modelleri: Bu tarz çadır sistemleri altıgen ya da sekizgen formdaki kubbeli çadırlardır. Bu tarz çadırlar gerektiğinde vantilatör eklenerek sigara içme çadırı olarak ta kullanılır. Alüminyumprofillerle inşa edilir. Ortalama 50 km/h rüzgâra dayanıklıdır. Çatı eğimleri 20 derecedir. Açıklık aralıkları 300 ile 1000 cm arasında değişir. Ortalama 229, 240 veya 300 cm yan yükseklikleri bulunur.

CurveTent Serisi Modelleri: Bu tarz çadır sistemleri daha özel spesifik etkinlik içinkullanılır. Özellikle otomobil lansmanı için tercih edilirler. Çatı eğimleri 18, 20 ya da 25 derece olabilir. Yan yükseklikleri 230, 240, 300veya 310 cm olabilir. Açıklık değerleri ise 400 ile 1.750 cm arasında değişir. 100 km/h rüzgâr hızına dayanıklıdır.

Tüm çadır modelleri alüminyum profiller üzerine kurulur. Cephe kaplamalarında cam, alüminyum kompozit veya sandviç panel tercih edilebilir. Kapı seçenekleri tercihe bağlıdır. Gerektiğinde zemin yükseltmesi de yapılabilir.Tüm çadırlarda özel aydınlatma seçenekleri uygulanır.

Etkinlik Çadırı Fiyatları Ne kadardır

Etkinlik çadırı fiyatları modellerine ve modellerin özelliklerine göre değişir. Bu açıdan doğru bütçeleme için hani etkinliğe özel çadır ihtiyacının olacağı belirlenmelidir. Kaplamalar, kapı sistemleri, aydınlatma ve zemin gibi özel tercihler fiyatı etkiler.

RÖDER çadır olarak etkinlik çadırı ihtiyaçlarınızda çok geniş alternatifler ile hizmet sunuyoruz. Farklı seçenekler ve kişiselleştirilebilir uygulamalar ile faaliyetinize veya projenize tam uyacak çadır sistemleri bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz.