TEKLİF AL

Parti vermeyi düşünüyorsunuz ancak hava koşullarından endişe ediyorsunuz? Ya da rüzgârlı bir alanda davet vereceksiniz ancak eşyalarınızın sert rüzgârda uçmasını isteniyorsunuz. İşte bu ve bunun gibi sorunların cevabını size, dayanıklı ve kaliteli bir parti çadırı sağlayacaktır. Parti çadırları güneş veya sert mevsim şartlarından insanları ve malzemeleri koruyan kapalı alanları sağlayan çadır sistemleridir.

Bu çadırlar kurulumu kolay sistemlerdir. Çok kısa sürede kurulur ve etkinlik ya da davet bittiğinde toplanır. Maliyeti düşüktür. Yerin uygun olması bu çadır sisteminin kurulması için yeterlidir. Parti çadırları farklı yükseklik ve genişlikte bulunabilir. Yapacağınız faaliyetin niteliği, insan ve malzeme durumu, tercih edilecek çadırın ölçülerini belirleyecektir.

Bu tarz çadırlarda çok farklı seçenekler olması bu konuda farklı çözümler sunulmasını kolaylaştırır. Çok büyük çadırlardan orta ve küçük ölçekli çadırlara doğru farklı ürünler bulunabilir. Ayrıca bu çadırlarda istenilen ekstra aksesuar ve taleplerle kişisel ve daha zengin hale de getirilebilir. Mesela, yazın yapılacak bir parti için vantilatör tarzı ekipmanlar eklenerek havalandırma ve serinlik sağlanabilir. Ancak bu tarz değişkenler parti çadırı fiyatları üzerinde etkilidir, değişiklik göstermesine neden olur.

Parti Çadırı Kullanım Alanları Nelerdir

Parti veya etkinlik çadırı tarzı çadırlar çok fonksiyonludur ve çok geniş kulanım amacı bulunur. Günümüzde ticari olduğu kadar özel kullanımları da gittikçe artan bir talep haline geliyor. Parti çadırı fiyatları da bu taleplere bağlı olarak değişebiliyor. Parti çadırı kullanım alanlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Partiler ve davetler,

-          Düğünler,

-          Etkinlikler,

-          Satış alanları,

-          Gösteri ve konserler,

-          Ürün lansmanları,

-          Tiyatro etkinlikleri,

-          Festivaller,

-          Organizasyonlar, gibi geniş bir kullanım alanı vardır.

Bu tarz çadırlar farklı aksesuarlar ile konforlu kullanım alanları sunar. Çok geniş bir kullanım alanı verir. Mesela, 150 kişilik bir davetli topluluğunu arada kiriş veya kolon olmadan bu çadır sistemlerinde rahatlıkla ağırlayabilirsiniz.

Parti çadırı seçenekleri ve daha fazlası için firmamızı arayabilir, faaliyet ve projenize özel çözümlerimizi görebilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile parti çadırı ve diğer çadır sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Parti Çadırı Fiyatları Neden Standart Değildir

Parti çadırı fiyatları seçeneklerini etkileyen birçok unsur vardır. Bu unsurlar fiyat aralıklarının değişmesine neden olurlar. Doğru bir fiyatlandırma için neye ihtiyaç duyulduğuna tam olarak karar verilmelidir. Parti çadırı veya diğer çadır sistemlerinin fiyatlarını etkileyen unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Çadırın ölçüleri

-          Kullanılacağı süre

-          Kurulacağı yer

-          Kaç yönlü olacağı

-          Giriş veya çıkış kapı sistemleri

-          Pencere sistemleri

-          Aydınlatma sistemleri

-          Zemin kaplama

-          Duvar kaplama

-          Yalıtım ya da izolasyon olup olmaması

-          Farklı mimari tasarım talepleri

-          Renk veya baskı talepleri

-          Gölgelik sistemleri

-          Havalandırma ya da vantilatör sistemleri

-          Işık ya da ses sistemleri

Yukarıda sayılan kriterler fiyatları etkiyene ana birkaç unsur olmakla birlikte, asıl olan projenin niteliğine bağlı özel kriterlerde fiyata etki eder. Çadır kiralama bu tarz etkinliklerde bütçelerin daha uygun fiyatlı gerçekleşmesini sağlar. Profesyonel ve kurumsal çadır firmaları istediğiniz ölçülerde çadırı hızlı şekilde kurarak, talepleriniz karşılar. Size de sadece organizasyonunuz gerçekleştirmek kalır.

Parti çadırı fiyatları seçeneklerinde uygun fiyat avantajı için firmamızı aramanız yeterlidir. En kaliteli ve optimum çözümleri sunarak, başarılı süreçlerde size eşlik ederiz.

Parti Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Parti çadırı fiyatları değişkendir. Yukarda saydığımız tüm kriterler fiyatlar üzerinde etkilidir. Doğru fiyat ve bütçeleme için projenizin niteliğini ve taleplerinizi çadır firmasına doğru aktarmanız gerekir. Çadır firmaları da size en uyacak çözümler ile doğru bir fiyatlandırma yapabilir. Çadır kiralama eklenecek aksesuarlarla birlikte her zaman uygun bütçeli bir seçenektir.

RÖDER Çadır olarak uzun yılların deneyimini işimize aktararak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Projelerinizi en uygun fiyatlar çerçevesinde gerçekleştirmek için sürekli kendimizi yenileyerek süreçlerimizde yenilikçi fikirlerle hareket ediyoruz.

Çadır fiyatlarında olsun özel taleplerde olsun bütçe dostu olan firmamız, her ölçekte çadır çözümleri ile hizmetinizdedir. Orta ölçekli çadırlardan dev çadırlara kadar ya da özel tasarımlara kadar her türlü çözümümüzde bize güvenebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve işçilik ile proje ve faaliyetlerinizde başarılı sonuçlara almak için tek yapmanız gereken firmamızı aramak olacaktır.