TEKLİF AL

En beyaz organizasyonlardan biri olan düğünlerde de bazen çadır kullanımı görülür. Özellikle açık havada yapılacak düğün organizasyonları için düğün çadırı tercih edilir. Havalar biraz serin ise ya da o gün yağmur yağacaksa davetlileri, gelini ve damadı korumak adına çadır kullanılabilir. Ayrıca özel konsept düğünler için davetli masalarının üstüne yanları açık çadırlar kurulabilir.

Bir organizasyon çadırı içinde bütün davetlilerin ağırlanacağı güzel bir konsept de oluşturulabilir. Bu durumda gelen davetli sayısına uygun genişlikte ve büyüklükte bir çadır tercih edilir. İçinde davetlilerin oturabileceği, yemek yiyip dans edebileceği büyüklükte düğün çadırı kullanılmalıdır. Böylece sahne, gelin ve damadın oturacağı masa ve davetlilerin yer aldığı masalar için gerekli büyüklükte alan oluşturulabilir.

RÖDER Çadır olarak ürettiğimiz çeşitli büyüklükte çadırlar için her zaman en üst kalite malzemeleri tercih ederiz. Kullanım alanına yönelik olarak doğru ölçülerde ürünler yapmayı önemseriz. Ürettiğimiz çadırlar, her mevsim kullanılabilecek kalitededir. Çok soğuk ve çok sıcak geçirmeyen yapıları sayesinde ürettiğimiz düğün çadırları ile son derece eğlenceli düğün organizasyonları gerçekleştirilebilir.

Düğün Çadırı Modelleri Nelerdir

Modeller her düğün konsepti için farklı olabilir. Özellikle de kır düğünü konseptinde kullanılan düğün çadırları için tente kısmında farklı malzemeler tercih edilebilir. Özel konsept düğünlerde beyaz renk yerine farklı tasarımlar da tercih edilebilir.

Düğün salonlarının bahçe kısmında yapılan organizasyonlar için kış mevsimlerinde bahçe konseptli düğünler bu çadırlar sayesinde oluşturulur. Yan kısımları cam şekilde tasarlanabilen üstü kapalı çadır konseptleri düğünlerde kullanılabilir. Düğün çadırı modelleri için ayrıca üstü ve yanları cam tasarımlı tamamen dışarıyı gösteren tasarımlar da bulunur. Bu komple cam tasarıma sahip olan çadır modelleri etkinlik çadırı kapsamında tasarlanır.

Düğünlerde dışarıdaki ışık ve gökyüzünü görebilecek şekildedir. İçinin konsepte uygun şekillerde döşenebileceği Wine Tent çadır tipindedüğün organizasyonları son derece keyifli bir şekilde yapılabilir. Bu çadır tipi, After partiler için de son derece idealdir. PVC kaplı polyester kumaştan yapılan Wine Tent çadır tipi, orta büyüklükte bir modeldir. Harika düğün organizasyonları için en kullanışlı çadır türleri arasında bulunur.

Düğün Çadırı Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir

Bir organizasyonda çadır kullanılacaksa öncelikle organizasyona katılım sağlayacak kişi sayısı belirlenmelidir. Bu kişi sayısını uygun büyüklükte çadır tasarımı istenmelidir. Düğünler için çadır alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında bir diğeri ise kalitedir. Uzun süreli ve birden çok organizasyonda kullanılabilecek kalitede çadırlar üretilmesi, birden çok düğün organizasyonu yapabilmeyi sağlar. Bu sayede çadır konseptli bir düğün tasarlayan çiftler, istediği organizasyonu herhangi bir aksaklık yaşamadan yaptırabilirler.

İstenilen metrekareye uygun tasarlanan düğün çadırı modelleri, cam ya da alüminyum malzemeden üretilebilir. Tente kısımları için Therma Roof özellikli çatı kullanılabilir. Bunun dışında çadırın üstü de dâhil alüminyum veya cam kaplama şeklinde tasarlanabilir.

Hava şartlarına dayanıklı, organizasyon boyunca katılımcıların hiçbir olumsuz hava şartından etkilenmeyecek çadırlar tercih edilmesi gerekir. Bir düğün organizasyonu devasa kalabalıkla yapılmayacaksa orta büyüklükte bir çadır tercih edilmesi yerinde olur. Rüzgâr, yağmur ve kar geçirmeyen çadır türlerinin tercih edilmesi gerekir. Ayrıca dayanıklı malzemelerle yapılmış, yırtılma ve kırılma olmaksızın düğün organizasyonlarında işlev sağlayacak çadırlar kullanılmalıdır.

Düğün Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Çadır kalitesi arttıkça fiyatları da artış gösterir. Düğün çadırı fiyatları, tercih edilen çadırın metrekaresine, kullanılan malzemeye göre değişir. Düğün organizasyonları için gerekli kalitede ve sağlamlıkta üretilmiş çadırlar için piyasa standartlarını koruyan fiyat politikalarımız bulunur.

İhtiyaç duyduğunuz düğün çadır modeli için firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde malzeme ve fiyat bilgisine dair ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ömrünüzün en anlamlı gününün en güzel şekilde geçmesini istersiniz. Bunun için de bir düğün organizasyonun rahatlıkla yapılabileceği genişlikte çadırlar tercih etmelisiniz.

Yapacağınız düğün organizasyonu için gerekli sağlamlıkta, kolay yırtılmayan ve kırılmayan bir çadır tercih ettiğiniz takdirde piyasa standartlarında en uygun çadırı almış olursunuz. Çünkü yeterince sağlam üretilmeyen, hava şartlarına dayanıksız, su geçiren ve hatalı üretilmiş çadırlar, organizasyonunuzu berbat eder. Bu da ömrünüzce unutamayacağınız en kötü düğün organizasyonu olur. Bütün bu olumsuzlukları bertaraf edebilmek adına, yapacağınız en güzel tercih firmamızca üretilmiş çadırları tercih etmek olur. Yangın, su, kötü hava şartlarına karşı dayanıklılığıyla firmamızın bütün ürünleri, kalitenin en üstün örneklerini sergiler. Uygun düğün tipi çadırlar için firmamızı arayabilir, size özel çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.