TEKLİF AL

Tören çadırı olarak da adlandırılan protokol çadırı, dış mekânlarda yapılacak organizasyonlarda katılımcıları yazın güneşin ışınlarından, kışın ise yağmur, rüzgâr veya kar gibi sert mevsimsel koşullardan koruyan çadır sistemleridir. Bu çadırlar çeşitli ebatlarda üretilir. Çok büyük ebatlarda olabildiği gibi daha küçük ebatlarda da bu tarz çadırlardan bulmak mümkündür.

Tören çadırları törenler veya resmigeçitler sırasında sıklıkla protokol kısmını korumak amacı ile kullanılması sebebi ile protokol çadırı olarak anılırlar. Bu tarz çadırların kullanım alanı çok geniştir. Törenler yanı sıra özel gün veya gecelerde, toplantılarda, düğün veya davetlerde misafirlerin konforlu ve rahat oturması, yemek yemesi için iyi bir alan sağlar.

Bu tarz çadırların kalitesi kullanıldığı yer açısından önemlidir. Üst düzey protokol için sıklıkla kullanılan bu tarz çadırların iskeletinden kaplanacak brandasına, işçilikten montajına kadar kalite ön planda olmalıdır. Bu açıdan da kurumsal firmalar ile çalışılması bu süreçlerin doğru ve efektif işlemesini sağlayacak önemli bir unsurdur.

Firmamız ihtiyacınız olan tüm çadır türlerinde hizmet vermektedir. Uygun fiyat avantajları ile standart yada isteğe bağlı ölçülerde her çeşit çadırda en iyi hizmeti vermek için çalışır. Kaliteli çadır ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Protokol Çadırı Özellikleri Nelerdir

Protokol çadırı diğer çadır sistemleri gibi farklı ebat ve şekillerde olabilir. Diğer çadırlara göre özellikleri biraz farklıdır. Bu tarz çadırlar tören veya toplantılar için geçici olarak kullanılırlar. Kolay kurulum yapılar ve kolay toplanır.

Standart tören çadırlarının özelilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

-          Bu tarz çadırlar tek eğimli çadırlardır.

-          Demir konstrüksiyonlar üzerine kurulurlar

-          Branda kısmı PVC baranda veya jüt file olabilir (Jüt file, PVC brandaya göre daha ekonomiktir ancak yağmurlu havalarda iyi koruma sağlamaz)

-          Ortalama ön yüksekliği 4 – 4,5 metre civarındadır

-          Arka yükseklik 3 – 3,5 metre civarındadır

-          Modül aralığı değişmekle birlikte 8 metre civarındadır.

Bu tarz çadırlarımodül- modül birbirine eklenerek kesintisi bir çadır elde edilmesi mümkündür. Tören çadırları standart tek eğitim çatı olsa bile kubbeli ve eğimli çadır şeklinde de tasarımı yapılır.

Çadırların ölçü ve şekilleri faaliyetin niteliğine bağlı olarak değişir. Mesela, bir yaz akşamı yapılacak bir etkinlikte üstü jüt fileli kubbeli bir çadır kullanılabilir. Yada bir tören sırasında sadece üstü kapalı bir çadır kullanılabilirken, yağmurlu havada yanları ve arkası da kapalı çadır sistemleri tercih edilebilir. Çadırların şekil ve ölçüleri faaliyetlerin niteliğine bağlıdır.

Protokol Çadırı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Protokol çadırları geçici süreli kullanımlar için tercih edilir. Bu sebeple sıklıkla kiralama yolu ile kullanılır. Kiralama yapılacak çadır firmasının iyi seçilmesi önemlidir. Kurumsal bir firma kurulumdan etkinlik bitip toplanmasına kadar üst düzey hizmet sunar. Bu da etkinliklerin başarısı açısından önemlidir.

Kaliteli malzemeler ve işçilik bu çadırlarda önemlidir. Üst düzey törenlerde hasarlı bir çadır görüntüsü kötü bir imaj olacaktır. Ayrıca çadır sistemlerinde fazla alternatif sunan firmalara yönelinmesi etkinliklerdeki ihtiyacın tam olarak karşılanmasını sağlayacak önemli bir diğer unsurdur.

Fason, dayanıksız çadırlar asla tercih edilmemelidir. Son derece sağlam ve kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Firmamız her türlü çadır hizmetlerinde malzemeden işçiliğe, kurulumdan söküme kadar dünya standartlarında işler yapar. Etkinliğinizin sorunsuz ilerlemesi için size teknik destek vererek, başarınızı garanti altına alır.

Protokol Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Protokol çadırı fiyatları çadırın ölçüsünden kullanılacak süreye veya şekline bağlı olarak değişebilir. Ayrıca kullanım niteliğine bağlı olarak istenilecek aksesuar ve özellikler de fiyatları etkiler. Mesela, ışıklandırma sistemi yada zemin sistemleri fiyatları etkileyecektir. Bu sebeple doğru fiyatlandırma için çadır firması ile görüşürken talepleri doğru şekilde aktarmak ile olacaktır. Ancak ucuz fiyat veren bilinmeyen, fason veya dayanıksız çadırlara asla güvenilmemelidir. Tören veya etkinlik sırasında olabilecek kaza veya hataların hem imaj hem de güvenlik açısından geri dönüşü ne yazık ki olamayabilir.

RÖDER Çadır olarak kurulduğumuz günden bu güne kaliteyi esas alan çalışmalarımız ile birçok büyük projede başarı ile yer aldık. Çadır kiralamada lider bir firma olarak, her zaman kendimizi geliştirmek için çalışıyoruz. Siz de protokol çadırı ve daha fazlası ihtiyaçlarınız için güvenle bizi arayabilir, en optimum çözümleri en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.