RÖDER | H-line Serisi

TEKLİF AL

H-Line Serisi, üretim tesisleri, fabrikalar, depolama alanları, alışveriş merkezleri gibi geniş kapsamlı iş ihtiyaçları için tasarlamış endüstriyel tip kalıcı çadır sistemleridir. Hiçbir malzeme kaybı yaşanmadan farklı bir alana taşınıp tekrar kurulabilmektedir.

H-Line Serisi çadır sistemleri, 10 metre eninden başlayarak 40 metre enine kadar temiz açıklıklı (kolonsuz) çadırlar sunmaktadır. Çadırlar 5 metrelik aks mesafeleri ile sınırsız uzatılabilir.

H-Line Serisi çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaş, trapez saç veya sandviç panel olarak tercih edilebilir.

Bunun yanı sıra H-Line çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Kapı tercihlerinde sürgülü perde tipi branda kapı, hızlı PVC kapı, seksiyonel kapı, körük kapı gibi lojistik kapı tercihleri uygulanabilmektedir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.

Çadırın çatı kaplamasında ise Thermo-Roof çatı sistemi kullanılmaktadır. Thermo-Roof çatı branda kaplaması RÖDER teknolojisi ile tasarlanmış ısı yalıtımı sağlayan çatı teknolojisidir. Thermo-Roof çatı sisteminde, çadırın çatı kaplaması çift kat brandadan oluşmakta ve özel hava pompaları ve tahliye boruları yardımıyla bu iki tabaka arasında sürekli bir durgun hava tabakası oluşması sağlanmaktadır.

Yaz ve kış aylarında uygun hava koşullarını sağlayan Thermo-Roof çatı sistemi sayesinde yapının içinde yoğuşma problemi engellenmekte olup, ısıtma ve soğutma giderlerinde tek kat brandalı yapılara göre %50 oranında tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca, Thermo-Roof çatı sisteminde yarı saydam branda tercih edildiğinde yapının içinde gün ışığından faydalanılabilmektedir.