TEKLİF AL
Günümüzde bina yapım maliyetleri işçilikten malzemeye kadar ciddi miktarlar tutmaktadır. Bunun yanı sıra izinlerle de bu maliyetleri yükselmektedir. Bu çeşit maliyetlerin üstesinden gelmek için en iyi alternatiflerin başında çadır sistemleri gelir. Mesela; bir depoya ihtiyacınız var. Ancak bütçenizde inşaat için bir gider ayıramıyorsanız, büyük depo çadırı kurmanız en iyi seçenek olacaktır.

Depo veya hangar çadırı, istenilen her ölçüde imal edilen gerektiğinde izolasyonu da yapılabilen çadır sistemleridir. Beton binalara kıyasla maliyeti çok düşüktür. Ayrıca beton yapılar gibi imar izni de gerektirmez. Bu çadır sistemlerinin istenilen her ölçüye göre imal edilmesi de en büyük avantajlarından biridir. İç kısımlarında kirişler veya kolonlar yer almaz. Bu da içerisinde forklift benzeri araçların rahat hareket etmesini sağlar.

Bu sistemler sökülüp yeniden kurulabilen sistemler olup gerektiğinde kolay şekilde kurulup sökülebilir. İstenilen yere yeniden kurulumu herhangi bir aşınma veya bozulma olmadan yapılabilir. Bu tarz dev çadır sistemleri hem özel hem de ticari birçok faaliyet için tercih edilir. Festivallerden spor müsabakalarına, düğünlerden etkinliklere, showroomlardan depolamaya kadar her alanda kullanılırlar.

Hangar Çadırı Özellikleri Nelerdir

Hangar çadırı, malzeme ya da ürünlerin güvenliğini sağlamak ve hava şartlarından etkilenmesini önlemek amacı ile kullanılan, maliyeti düşük mekanlar elde edilmesini sağlayan sistemlerdir. Bu çadırlar malzemelerin düzenli, güven içerisinde ve korunaklı olarak kalmasını sağlarla. Bu tarz çadırların bazı özellikleri onların tercih edilmesini sağlar. Şöyle ki;

-          Çok amaçlıdır. Malzeme depolanmasından hayvan barınağına kadar birçok amaç için kullanılabilir.

-          Kaliteli ve dayanıklıdır. Uzun süreli kullanım sağlar.

-          İsteğe veya ihtiyaca bağlı olarak şekillendirilebilir. Yanlarına kapı veya pencere açılması, çelik panel konulması gibi farklı sistemler yapılabilir. Mesela şeffaf PVC’ler ile pencereler yapılabilir.

-          Sert hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

-          İmar izni gerektirmez.

-          Gerektiğinde izolasyonu ve yalıtımı da yapılabilir.

-          İstenilen ölçülerde imal edilir. Bu sebeple kurulacağı yere tam uyum sağlar.

-          İçerisinde kolon veya kiriş olmadığından araç, palet benzeri şeyler rahat kullanılır.

-          Aydınlatmada ısıtmaya, armatürlerden havalandırmaya kadar farklı aksesuarlar eklenebilir.

-          Kurulumu hızlıdır. Ayrıcasökülüp yeniden kurulumu kolayca yapılabilir.

-          Malzemesi kaliteli ve dayanıklı olduğundan aşınma veya yırtılma olmaz.

Bu tarz çadırların en büyük özelliği sağladığı maliyet avantajıdır.

 

 

Hangar Çadırı Kullanım Alanları

Dev çadır, büyük çadır, depo çadırı veya hangar çadırı olarak da adlandırılan bu çadır sistemlerinin çok geniş kullanım alanı bulunur. Başta hangar ve depo olarak kullanılmaları yanında satış yerleri, pazar yerleri, etkinlik alanları, festival alanları gibi birçok kullanıma da müsait sistemlerdir.

Bu sistemlerin her tarafı kapalı oluğundan malzeme veya ürünlerin korunması sağlanır. Mesela; tarım ürünlerinin kötü hava koşullarından etkilenmesini önlemek için dev çadırlar en iyi seçenekler haline gelir. Rüzgâradayanıklıdır, yağmur geçirmez. Bu da malzeme ya da eşyaların uzun süre korunmasını sağlar.

Bu tarz çadır sistemlerine gerektiğinde farklı aksesuarlarda eklenebilir. Mesela ısıtma, havalandırma sistemleri de eklendiğinde malzemelerin korunmasında performans daha da artar. Ayrıca standart ölçüler yanı sıra isteğe bağlı olarak yükseklik ve genişlikler ayarlanabilir. Bu da ihtiyacınızı tam karşılayacak, düşük maliyetli binalar elde etmenizi sağlar.

Hangar çadırı çok fonksiyonellidir. Farklı amaçlariçin kullanıldığından, malzeme dışında ihtiyacınıza özel de kullanım alanı sağlar.

Hangar Çadırı Fiyatları Ne Kadardır

Hangar veya depo çadırı fiyatları, belli kriterlere göre değişiklik gösterir. Çünkü bu tarz çadırlar çoğunlukla ihtiyaca özel olarak üretilir. Saçak yüksekliği veya alan genişliği değişiklik gösterir. Bu da fiyatların değişmesine neden olur. Ayrıca kullanım amacına göre zeminden aksesuarlara veya renginden kapı ya da pencere taleplerine göre farklı fiyatlar olabilir. Ancak bu tarz çadır sistemlerinin maliyetleri bina maliyetlerine göre çok daha düşüktür. Doğru bir fiyatlama için ihtiyacın tam olarak belirlenmesi ve buna göre çıkarılması daha sağlıklı olacaktır.

RÖDER Çadır olarak hangar çadırı taleplerinizde kaliteli malzeme ve işçilik ile size düşük maliyetli ancak yüksek performanslı çadır sistemleri sunuyoruz. Standart ürünlerimiz yanı sıra isteğe bağlı olarak üretimlerimizle de ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bütçenizi tam olarak belirlemek için istediğiniz özellik ve ölçüleri alarak buna göre çalışmalar yapıyoruz.

Firmamız geliştirdiği sistemleri ile yenilikçi bir firma olarak tüm süreçlerinizde size destek olur. Yol göstererek en doğru çadırı en doğru aksesuarlarile kullanmanızı sağlayarak, faaliyetlerinizin başarısını garanti altına alır.