RÖDER | S-line Serisi

TEKLİF AL

S-Line Serisi, küçük kapsamlı depolama vb. ihtiyaçlar için hızlı çözüm sunan endüstriyel tip ekonomik çadır sistemleridir.

S-Line Serisi depo çadır sistemleri özellikle mevcut üretim tesislerine gerekebilecek ek alanlar için en pratik ve uygun maliyetli kapalı alan çözümleridir. S-Line Serisi çadır sistemleri 5 metreden başlayarak 20 metre enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunmaktadır. Bu çadırlar 2,5 metrelik aks mesafeleri ile sınırsız olarak uzatılabilir.

S-Line Serisi çadır sistemlerinin konstrüksiyonu anodize alüminyum profillerden meydana gelirken, cephe kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı polyester kumaş, trapez saç veya sandviç panel olarak tercih edilebilir.

Bunun yanı sıra S-Line çadır sistemleri ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilmektedir. Kapı tercihlerinde sürgülü perde tipi branda kapı, hızlı PVC kapı, seksiyonel kapı, körük kapı gibi lojistik kapı tercihleri uygulanabilmektedir. Zemin yükseltmesi olarak ahşap zemin, alüminyum kaset zemin ya da RÖDER kompakt zemin çözümleri uygulanabilmektedir.