İhtiyaçlarınız doğrultusunda bir çadırın ne kadar
alan tutacağını hesap makinamız ile öğrenebilirsiniz.

Yerleşim Düzeni:
Kişi Sayısı:
RÖDER'in En Son Projeleri
 
Üsküdar Sahaf Festivali
Üsküdar Belediyesi'nin bu yıl 2'.cisini düzenlediği Üsküdar Sahaf Festivali'nde Wine Tent 10 m ve Party tent 8 m çadırlar kullanıldı.
Haberin Devamı
Muğla 5x5 Highlight Çadırlar
Turizm cenneti olan Muğla’nın en seçkin otellerinden birinde 5x5 highlight çadırlar kullanıldı.
Haberin Devamı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenikapı İftar Çadırı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi için Yenikapı Sahiline kurulan Big Tent 40x80 iftar çadırı olarak kullanıldı.
Haberin Devamı
Hayat Su Fabrikasına Endüstriyel Depo
Röder endüstriyel depo bu kez sektörde büyük önemi olan bir fabrikaya stok alanı amacıyla kuruldu.
Haberin Devamı
Hyundai Assan Depo Projesi
Kar yükü taşıyan , rüzgar gücüne dayanıklı yüksek mukavemetlerdeki Röder T-Line yapılarımız İzmit’te bir otomotiv fabrikasına kuruldu.
Haberin Devamı
Röder Tribün Çadırları
Bursa Şehir hastanesinin temel atma töreninde kullanılan Röder Big Tent çadırlar tribün sistemi olarak hazırlandı.
Haberin Devamı
Eskişehir Odunpazarı’nın Uluslararası Etkinliği
Eskişehir Odunpazarı’nın ev sahipliğini üstlendiği Dünya Ağaç Günü kutlamaları için hazırlanan ürünler, Röder WineTent çadırları içinde sergilendi.
Haberin Devamı
Denizli’de T-line Çelik Depo Projesi
Denizli’de yer alan bir tekstil fabrikasında, Röder T-line çelik depolar kuruldu. 20x45 ve 20x55 olarak yan yana kurulan bu yapılar sayesinde toplam 2.000m2 ‘lik kapalı depo alanı oluştu.
Haberin Devamı
Çanakkale ‘de Görkemli Anma Töreni
Tarihimizin en büyük zaferlerinden biri olarak bilinen Çanakkale Savaşları’nın yıldönümü dolayısıyla Çanakkale’de düzenlenen törende RÖDER Highlight 5M çadırlar kullanıldı.
Haberin Devamı
Uzun Dönem Endüstriyel Kiralama
Gebze’de büyük bir fabrikaya ek depolama alanı olarak kurulan ve kar yükü taşıyan alüminyum konstrüksiyonlu uzun dönem kiralama projesidir.
Haberin Devamı
Sinpaş Denizli Satış Ofisi
Röder Octagonal yapılarımızı satış ofisi olarak değerlendiren ve hayal ettiğiyle çok şık bir ortam yaratan Sinpaş, müşterilerini burada ağırlıyor.
Haberin Devamı
Anadolu Isuzu’ya Röder Çelik Depo Serisi Yapılar
Anadolu Isuzu fabrikasına satışı yapılan Röder T-Line Çelik Depo serisi yapılarımız Alman mühendisliğiyle Türkiye’de üretilmektedir.
Haberin Devamı
Röder Çadırı ile Sakarya’da Unutulmaz Bir Düğün
Hayallerinizdeki düğün için mekan bulamadıysanız ya da düşlediğiniz alanı belirleyip, istediğiniz ölçüde bir salon bulamadıysanız Röder, size profesyonel bir destek sunacaktır.
Haberin Devamı
İSMOB Mobilya Fuarı 2015
Türkiye’de mobilya sektörünün heyecanla beklediği fuar İSMOB, Ocak ayında CNR Expo’da RÖDER çadırları içinde gerçekleşti. 8.000 m2’lik Röder kiralık çadır sistemleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuara ev sahipliği yaptı.
Haberin Devamı
İstanbul Airshow 2014
Eylül ayında düzenlenen 10. Uluslararsı Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu, bu yıl da daha önceleri olduğu gibi Röder Fuar Çadırlarıyla kuruldu. Bu büyük organizasyonda, Türkiye’deki çadır sektöründe tek kurumsal şirket olan Röder Kiralık Çadır Sistemleri tercih edildi.
Haberin Devamı
İzmir Cimnastik Spor Salonu
Geçtiğimiz ay Ege’nin incisi İzmir’de kurulan H-Line Polygon yapılarımız şu an Cimnastik spor salonu olarak faaliyettedir. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün özellikle önem verdiği projede yapılarımız Cimnastik branşında sporcularımızı 2016 ve 2020 olimpiyatlarına hazırlanması için düzenlenmiştir.
Haberin Devamı
26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali
Bu Yıl 26.si gerçekleşen ve medyada büyük yankı uyandıran Kristal Elma Yaratıcılık Festivali , geçen yıllarda olduğu gibi yine Röder Çadırları içinde gerçekleşti. Yan yüksekliği 6 Metre olan 2.000 m2 lik ana çadır ve 800m2 yan çadırlar ile ekipmanları için tekrar Röder Kurumsallığına güvenildi. Emeği ve heyecanı bol olan organizasyon çalışmaları gece gündüz ara vermeden sürdü.
Haberin Devamı
Ferrari Racing Days
24-25-26 Ekim tarihlerinde çok özel geçen "Ferrari Racing Days" etkiniliğinde harika görüntüler yakalandı. Basının ve sosyal medyanın yakından takip ettiği organizasyonda Ferrari araçları, Röder çadırı içinde pilotlar tarafından ayarlanıp pistte hızlı ve öfkeli sürüşler gerçekleştirdi. Yarışların ardından ödüllerini alan pilotlar RÖDER çadırlarımız önünde ödüllerini kaldırdı.
Haberin Devamı
ANKAPARK Tanıtım Çadırı
Ankara'nın en büyük projelerinden biri olan Anka Park için Röder çadırı tercih edildi. Solution serisi yapımız Anka Park’ın tanıtım çadırı adıyla 1.600 m2 olarak kuruldu. Almanya’da üretilen alüminyum yapımızın yan cepheleri gerçek cam ile çevrelendi.
Haberin Devamı
Çadır Turnesi
Tekstilde başarı yakalamış büyük markaların ürünleri, Röder çadırlarıyla birlikte Türkiye'yi karış karış geziyor. İl il dolaşarak kalitenin fırsatını sunan Çadır Turnesi, Outlet satışlarında büyük bir başarı elde ediyor.
Haberin Devamı
Türkiye'nin En Büyük Mobilya Fuarı
CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşen mobilya fuarında 11.500 m2 Röder çadırları kullanıldı. Çetin kış şartlarında önemli dokuya sahip olan mobilyaların korunması bir yana, ferah ve şık yapılarımız konuklarımızı sıcacık bir ortamda karşıladı. Şık kapılar, ısıtma sistemleri ve beyaz dekorasyonu ile Röder çadırları büyük bir puan topladı.
Haberin Devamı
Tüm Projeler
 

Dev markalara çadır kiralama konusu üzerine uzman hizmet veren firmamız Röder, 40.000 metrekare alanı aşan kiralık çadır stoku ve yeni teknolojik alt yapısı ile sürekli güncel fiyatları ile sektöründe deneyimli lider firmadır.

   
Bilgegüç