Üsküdar Sahaf Festivali

Üsküdar Belediyesi'nin bu yıl 2'.cisini düzenlediği Üsküdar Sahaf Festivali'nde Wine Tent 10 m ve Party tent 8 m çadırlar kullanıldı.

Muğla 5x5 Highlight Çadırlar

Turizm cenneti olan Muğla’nın en seçkin otellerinden birinde 5x5 highlight çadırlar kullanıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yenikapı İftar Çadırı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi için Yenikapı Sahiline kurulan Big Tent 40x80 iftar çadırı olarak kullanıldı.

Hayat Su Fabrikasına Endüstriyel Depo

Röder endüstriyel depo bu kez sektörde büyük önemi olan bir fabrikaya stok alanı amacıyla kuruldu.

Hyundai Assan Depo Projesi

Kar yükü taşıyan , rüzgar gücüne dayanıklı yüksek mukavemetlerdeki Röder T-Line yapılarımız İzmit’te bir otomotiv fabrikasına kuruldu.

Röder Tribün Çadırları

Bursa Şehir hastanesinin temel atma töreninde kullanılan Röder Big Tent çadırlar tribün sistemi olarak hazırlandı.

Eskişehir Odunpazarı’nın Uluslararası Etkinliği

Eskişehir Odunpazarı’nın ev sahipliğini üstlendiği Dünya Ağaç Günü kutlamaları için hazırlanan ürünler, Röder WineTent çadırları içinde sergilendi.

Denizli’de T-line Çelik Depo Projesi

Denizli’de yer alan bir tekstil fabrikasında, Röder T-line çelik depolar kuruldu. 20x45 ve 20x55 olarak yan yana kurulan bu yapılar sayesinde toplam 2.000m2 ‘lik kapalı depo alanı oluştu.

Çanakkale ‘de Görkemli Anma Töreni

Tarihimizin en büyük zaferlerinden biri olarak bilinen Çanakkale Savaşları’nın yıldönümü dolayısıyla Çanakkale’de düzenlenen törende RÖDER Highlight 5M çadırlar kullanıldı.

Sinpaş Denizli Satış Ofisi

Röder Octagonal yapılarımızı satış ofisi olarak değerlendiren ve hayal ettiğiyle çok şık bir ortam yaratan Sinpaş, müşterilerini burada ağırlıyor. Röder çadırının birçok uygulama alanı olabileceğini kanıtlayan projemiz farklı ve şık ambiyansı ile göz doldururken, sağlam yapısı ile güven oluşturuyor.

Röder Çadırı ile Sakarya’da Unutulmaz Bir Düğün

Yeni evlenen çiftimizin Röder ekibi desteği ve tecrübesiyle yola çıkarak seçtiği dekorasyon malzemeleri, renkleri ile muhteşem bir ambiyans oluşturuldu. Sapanca’nın güzel otellerinden birinin bahçesine kurulan Röder düğün çadırı, davetlilerin uzun süre aklından çıkmayacak güzel bir anı olarak yaşamaya devam edecek. Kolonsuz ve yüksek yapılarımız sayesinde sahne, aydınlatma, ses ve görüntü sistemleri rahatça asılıp kurulabilir. Ferah bir ortamda konuklarınıza unutulmaz bir organizasyon yaşatabilirsiniz. Röder ekibi, ihtiyacınız olan sisteme yönlendirecektir.

İstanbul Airshow 2014

Eylül ayında düzenlenen 10. Uluslararsı Sivil Havacılık ve Havalimanları Fuarı ve Havacılık Endüstrisi Tedarik Zinciri Platformu, bu yıl da daha önceleri olduğu gibi Röder Fuar Çadırlarıyla kuruldu. Bu büyük organizasyonda, Türkiye’deki çadır sektöründe tek kurumsal şirket olan Röder Kiralık Çadır Sistemleri tercih edildi. Tertemiz brandalarımız ve kolonsuz yapılarımız bir kez daha fuarı ihtişamıyla süsledi. 40x145x4M ölçüsündeki fuarın ana alanı olarak kullanılan yapımız, tüm Röder kiralık çadır sistemlerimizde olduğu gibi temiz açıklık esasına uygun kolonsuz tek parça yapıdır.

26. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali

Bu Yıl 26.si gerçekleşen ve medyada büyük yankı uyandıran Kristal Elma Yaratıcılık Festivali , geçen yıllarda olduğu gibi yine Röder Çadırları içinde gerçekleşti. Yan yüksekliği 6 Metre olan 2.000 m2 lik ana çadır ve 800m2 yan çadırlar ile ekipmanları için tekrar Röder Kurumsallığına güvenildi. Emeği ve heyecanı bol olan organizasyon çalışmaları gece gündüz ara vermeden sürdü.

SOLAREX Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı

10-12 Nisan 2014 Tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Güneş Enerjisi ve Teknolojileri Fuarı için büyük bir Röder Çadırı kuruldu. Gün ışığı geçiren branda sayesinde aydınlatmada büyük ölçüde tasarruf sağlayan çadırlarımız fuar boyunca alanda ek hall olarak görev yaptı.. Çok sayıda ziyaretçinin katılım gösterdiği, verimli geçen fuarda Röder çadırı her zamanki gibi ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Bazen bulutlu, bazen yağmurlu geçen fuar günleri için zeminden sızacak yağmurdan korunmak amacıyla yükseltilmiş ahşap zemin kullanıldı. Halı kaplama ile çadır zenginleştirildi. Röder’in kilitlenebilir ve şık kapıları ile çadıra görsel anlamda kalıcılık katıldı. Çift kanatlı camlı kapılarımızın , ahşap zemin yükseltme, halı kaplama, aydınlatma gibi hizmetlerimizin dahil olduğu proje için tüm Röder çalışanlarına ve İFM’ye teşekkür ederiz.

Çadır Turnesi

Tekstilde başarı yakalamış büyük markaların ürünleri, Röder çadırlarıyla birlikte Türkiye'yi karış karış geziyor. İl il dolaşarak kalitenin fırsatını sunan Çadır Turnesi, Outlet satışlarında büyük bir başarı elde ediyor.Equitent Manej Çadırları

Binicilik sporunu, düzenlediği yarışmalarla da destekleyen Röder, bir adım daha atarak manej ve çılbır alanları için yüksek mühendislik çalışmalarıyla çadır alanında projeler gerçekleştirmiştir. Almanya At Sanayisi'nin (GHI) bir üyesi olan Equitent, istediğiniz boyutta kurularak binicilik sektöründe de özelliklerinden söz ettirmeyi hedeflemiştir.Sertifikalı Tohum Programı 2013

Her yeni haftaya güzel projelerle başlamanın mutluluğunu hiçbir zaman alışkanlığa dönüştürmeden yeniden heyecanlanıyoruz. Basının organizasyona gösterdiği ilgiyle Röder çadırları da tebriklerini alıyor.Ankara Polatlı Projesi Kasım 2013

Ankara'da bu kez Polatlı'da gerçekleştirilen organizasyonda çadırlarımız zevkli bir müşterimiz tarafından döşendi.25. Kristal Elma 2013

Bu Yıl 25.si gerçekleşen medyanın gözbebeği Kristal Elma Yaratıcılık Festivali , Röder Çadırları içinde gerçekleşti.ANSAF 2012 Fuarı

2. kez düzenlenen Ankara Sanayi Fuarı ANSAF 2012 Fuarı için RÖDER çadırları tercih edildi.Ankara Ramazan İftar Çadırları

Birden fazla lokasyonda kurulan 10m,15m temiz açıklığına sahip Ramazan çadırlarında Ramazan ayı boyunca çeşitli etkinlikler gerçekleştirilerek iftar yemeği verildi..

 

İzfaş Kültür Park'ta yine Röder Çadırları

Dünya'nın en büyük Mermer Fuarı (MARBLE 2012) projesi kapsamında ihtiyaç duyulan yaklaşık 7.000 m2 kiralık çadır ihtiyacı yine RÖDER tarafından karşılandı.

Fuar için RÖDER Big Tent 30M çadırları kullanıldı. Çadırlar için genel aydınlatma sistemi, yükseltiş ahşap zemin uygulaması ve ısıtma sistemi de yine RÖDER ekiplerince kuruldu. Fuar esnasında gerekli konforun oluşturulması için gerekli tüm detaylar ekibimiz tarafından titizlikle hazırlandı. Fuar amaçlı olarak hazırlanan çadır hollerde katılımcı ve ziyaretçiler için kalıcı holleri aratmayacak konfor seviyesi oluşturuldu.

Türk Hava Gösteri 2011 Çadırları

Türk Hava Kuvvetlerinin 100'üncü Kuruluş Yıldönümü onuruna düzenlenen ve dünyanın en seçkin hava akrobasi timlerinin katıldığı Türkiye Hava Gösterisi 2011, 04–05 Haziran tarihlerinde İzmir'de düzenlendi. Düzenlenen etkinlikte RÖDER çadırları kullanıldı. 250.000 kişinin ziyaretiyle gerçekleşen Türk Hava Gösterisi'nde misafirler kurulan 6.000 metrekarenin üzerinde çadırlarda ağrılandı. Çadır sistemlerine; yükseltilmiş ahşap zemin ve soğutma sistemleri kuruldu. Çadırların tümü yüksek kalite standartlarında hazırlandı ve kaliteli bir hizmet sunuldu.

Extreme Sailing Series Etap İstanbul Çadırları

27-29 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenen ve TRT'den canlı olarak, 11 dilde 130 ülkede yayınlanan Extreme Sailing Series İstanbul ayağında da RÖDER'in kurmuş olduğu kiralık çadır sistemleri konuşuldu. Haliç'te yapılan yarışları VIP davetliler ve Resmi Yetkililer RÖDER'in kurduğu denize nazır 75 metrekare terasa sahip ve toplamda 750 metrekare kapalı alan sunan çift katlı çadır sisteminden izlediler. RÖDER, 17 farklı ülkeden üst düzey yelkencilerin katıldığı toplam 11 takımın yarıştığı etkinlik için VIP ağırlama alanı olarak kurulan çift katlı kiralık çadır sistemi haricinde de etkinlik için çeşitli ebat ve niteliklerde kiralık çadır ve tribün sistemleri tedarik etti.

Kırmızı Bölge Ödül Töreni Çadırı

Kırmızı Bölge Ödül Töreninde RÖDER kiralık çadırları tercih edildi. Yaratıcı gazete ve dergi reklamlarına verilen Kırmızı Ödül Töreni, Ankara'da düzenlenen etkinlikte RÖDER kiralık çadırları içerisinde gerçekleşti. Etkinlikte kullanılan Kiralık Çadır Sistemi'nin minimum yüksekliği etkinliğe özel olarak 6 m'ye çıkarıldı, Çadırın maksimum çatı yüksekliği ise 10 m olarak kuruldu. Çadır'ın giriş kısmı için özel olarak şeffaf brandalar üretildi. Kullanılan Kiralık Çadır sistemleri ile kalıcı yapılarda sunulan konfor seviyesi sağlandı.

IMKB 25. Yıl Kutlamaları Çadırları

IMKB de kiralık çadır sistemlerinde RÖDER'i tercih etti! İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nın kuruluşunun 25. Yıl kutlamaları kapsamında 9-10 Aralık 2010 tarihlerinde, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen konferans için yine RÖDER kiralık çadır sistemleri tercih edildi. Çok kısıtlı bir süre içinde 3.000 metrekareyi aşkın kiralık çadır sistemleri ve tamamlayıcı ekipmanları Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen konferans ve akşamında yapılan Gala Yemeği'ne ev sahipliği yapacak şekilde hazırlandı. Davetliler konferans alanından gala yemeği davetinin yapıldığı alana RÖDER'in kurduğu 117 metrelik yürüme yolu çadırından ulaştılar. Gala yemeği için kurulan 2100 metrekareyi haiz çadır sistemi yüksek kalite aydınlatma, ahşap zemin yükseltme ve kumaş saten giydirme sistemleri ile donatılmış olarak davetlilere şık bir ambiyans sunacak şekilde hazırlandı.

İstanbul Moda Rüzgarı RÖDER Yapıları İçinde Esti!

İstanbul'u modanın başkenti yapacak olan İstanbul Fashion Week 2010 projesi, 3-6 Şubat 2010 tarihleri arasında RÖDER Çadırları içinde gerçekleştirildi.Yerli ve yabancı basının büyük ilgi gösterdiği organizasyonun açılışını Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve ünlü Hollywood yıldızı Meg Ryan gerçekleştirdi.

RÖDER'den rekor çadır…

Almanya'nın taşınabilir yapılar konusundaki önde gelen firmalarından RÖDER, İstanbul'da 16 Mart tarihinde başlayan Dünya Su Forumu kapsamında bugüne kadar Türkiye'de yapılmış en büyük çadırı hayata geçirdi.

Uzun Dönem Endüstriyel Kiralama

Gebze’de büyük bir fabrikaya ek depolama alanı olarak kurulan ve kar yükü taşıyan alüminyum konstrüksiyonlu uzun dönem kiralama projesidir.

Anadolu Isuzu’ya Röder Çelik Depo Serisi Yapılar

Anadolu Isuzu fabrikasına satışı yapılan Röder T-Line Çelik Depo serisi yapılarımız Alman mühendisliğiyle Türkiye’de üretilmektedir. İki yıllık kullanımından sonra çekilen fotoğraflar kadar iş güvenliğine ve çevreye duyarlı olan müşterimizin güzel yorumlarıyla gerçekleri göz önüne seriyor.

İSMOB Mobilya Fuarı 2015

Türkiye’de mobilya sektörünün heyecanla beklediği fuar İSMOB, Ocak ayında CNR Expo’da RÖDER çadırları içinde gerçekleşti. 8.000 m2’lik Röder kiralık çadır sistemleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da fuara ev sahipliği yaptı. Röder fuar çadırları cam paneller, ısıtma sistemleri, aydınlatmalar, zemin ve halı sistemleri gibi geniş yelpazedeki tamamlayıcı aksesuarlarıyla hizmet sundu.

İzmir Cimnastik Spor Salonu

Geçtiğimiz ay Ege’nin incisi İzmir’de kurulan H-Line Polygon yapılarımız şu an Cimnastik spor salonu olarak faaliyettedir. İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün özellikle önem verdiği projede yapılarımız Cimnastik branşında sporcularımızı 2016 ve 2020 olimpiyatlarına hazırlanması için düzenlenmiştir.

Ferrari Racing Days , İstanbul

24-25-26 Ekim tarihlerinde çok özel geçen "Ferrari Racing Days" etkiniliğinde harika görüntüler yakalandı. Basının ve sosyal medyanın yakından takip ettiği organizasyonda Ferrari araçları, Röder çadırı içinde pilotlar tarafından ayarlanıp pistte hızlı ve öfkeli sürüşler gerçekleştirdi. Yarışların ardından ödüllerini alan pilotlar RÖDER çadırlarımız önünde ödüllerini kaldırdı. Organizasyondan yakalanan o anlar için görsellere göz atabilirsiniz.

ANKAPARK Tanıtım Çadırı

Ankara'nın en büyük projelerinden biri olan Anka Park için Röder çadırı tercih edildi. Solution serisi yapımız Anka Park’ın tanıtım çadırı adıyla 1.600 m2 olarak kuruldu. Almanya’da üretilen alüminyum yapımızın yan cepheleri gerçek cam ile çevrelendi. Röder Alman ve Türk süpervizörler ve mühendislerin birlikte çalışarak kurduğu yapının montajı 10 gün sürdü. Küçükten büyüğe herkesin eğlence amacıyla ziyaret ettiği Anka Park, solution yapımız ile bütünleşmiş, heyecanını içeride saklıyor. Büyük sürprizleri barındıran yapımız ısıtma soğutma sistemi, havalandırma sistemi ile konuklarına ferah bir gün sunuyor. Tüm konukların beğenisini toplayan yapı, statik hesaplamalarıyla güvenlik seviyesini oldukça yüksek mukavemetlerde sağlıyor. Röder Solution tent serisi yapımız Anka Park’ta Türkiye’den ve dünyadan eğlenceyi seven misafirlerini bekliyor.

Paloma Hotel Antalya

Antalya'nın gözde otellerinden birinde, geçtiğimiz günlerde şık bir organizasyon gerçekleştirdik. Yurtdışından katılacak davetliler için hazırlanan projeye itina ile hazırlandık. Anadolu Ateşi’nin çadırımız içinde sahne aldığı gecede konuklar gösteriyi hayranlıkla izledi. Organizasyon şirketinin güzel süslemeleri, otel yönetiminin titiz çalışması, ateşi çağrıştıran turuncu kumaş kaplama hizmetimizin temiz işçiliği ve ekibimizin güler yüzlü, disiplinli çalışması sonucu ortaya harika bir sunum çıktı. Kemer’in harika koylarından birinde yer alan otel için Röder Çadırları bembeyaz ve tertemiz duruşuyla görsel anlamda zenginlik kattı. Anadolu Ateşi’nin soyunma odaları için de çadırlar kuruldu. Müşterimizin memnuniyeti ile alanda çekilen çadır görsellerimizi gururla bilgilerinize sunarız.

Türkiyenin En Büyük Mobilya Fuarı 2014

CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleşen mobilya fuarında 11.500 m2 Röder çadırları kullanıldı. Çetin kış şartlarında önemli dokuya sahip olan mobilyaların korunması bir yana, ferah ve şık yapılarımız konuklarımızı sıcacık bir ortamda karşıladı.600. Kemik İliği Nakli Kutlaması Ekim 2013

Röder çadırları daha önce hiç bu kadar anlamlı bir organizasyonda görev edinmemişti. Gebze'de büyük bir hastane tarafından gerçekleştirilen kemik iliği nakillerinde 600.sü başarıya ulaştı.Bilgi Üniversitesi – Kış Fest'12

Bilgi Üniversitesi tarafından organize edilen Kış Fest’12 festivali kapsamında konser alanı olarak kullanılmak üzere RÖDER Çadırları kullanıldı.Airex İstanbul 2012

9'ncu kez İstanbul'da kapılarını açan Türkiye'nin ilk ve tek havacılık fuarı Airex İstanbul 2012 Fuarı bu yıl da RÖDER çadırları içerisinde gerçekleşti.30. Uluslararası Gençlik Festivali

Türkiye'nin en geniş katılımlı gençlik festivalinde Röder Big Tent 40M, 20M Ocoragonal, Hexagonal 6M çadırlarla toplamda 3714 m2 alan kapatılmıştır. Festival yaklaşık 10.000 genç tarafından ziyaret edilmiştir.

Novartis, RÖDER çadırlarını tercih etti

Novartis firmasının Kempinski otelinde gerçekleştirdiği gala yemeği için Röder çadırları tercih edilmiştir. Tören alanı için Röder 20M ve Röder 3M yapılarının uygulaması yapıldı.Yükseltilmiş ahşap podyum sağlandı.Etkinlikle için özel VIP iklimlendirme sistemleriyle soğutma sağlandı.Etkinlik çadırında yaklaşık 600 kişi ağırlandı.

Dünya devi Türk Traktör Röder çadırlarını tercih etti

Türk Traktör'ün 600 bininci traktörünün banttan indirilmesi dolayısıyla Ankara’daki fabrikada sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sanayi Bakanı Nihat Ergün, Koç Holding yönetim kurulu başkanı Mustafa Koç ve Fiat CEO’su Sergio Marchhonne katılımlarıyla gerçekleşen törende Röder çadırları tercih edildi. Röder Ar-ge birimi tarafından etkinlikler için özel olarak geliştiren, hafif konstrüksiyonlu yapılarla tören alanı olarak kullanılmak üzere 1000m2, kokteyl bölümü için 450m2 alan kapatılmıştır.

İstanbul Fashion Week Çadırları / 2011
summer project

Istanbul Fashion Week, 7-10 Eylül 2011 tarihleri arasında, 22 tasarımcı ve 5 markanın katılımıyla 21 defileye ev sahipliği yaptı.İstanbul'u 4 gün boyunca dünya moda gündeminin ilk sırasına taşıyan İstanbul Fashion Week Çadırı ile de tüm katılımcıların ve basının beğenisini kazanmayı başardı. Bu yıl beşincisi düzenlenen ve İstanbul'u modanın kalbi yapacak olan İstanbul Fashion Week, çadırı ile de büyük ilgi topladı. Yaklaşık 1.500 m2lik dev İstanbul Fashion Week çadırı, yaklaşık 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde tamamlandı.

Büyük Ankara Festivali Çadırları

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen ve 4.sü düzenlenen Büyük Ankara Festivali'nde RÖDER çadırları kullanıldı. Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirilen etkinlik 2-10 Temmuz 2011 tarihinde gerçekleşti. Türkiye'nin en geniş katılımlı festivallerinden biri olan Büyük Ankara Festivali'nde 3.500 m2 kiralık çadır sistemi kuruldu. Büyük Ankara Festivali Çadırları'nın montajı 3 gün içerisinde tamamlandı. Büyük Ankara Festivali Çadırları, RÖDER Big Tent 30 M ve Big Tent 20 M çadırları olarak tercih edildi.

Turkcell Infoday Toplantı Çadırı

Turkcell tarafından Haliç Kongre Merkezi'nde organize edilen Turkcell Infoday Toplantısı'nda RÖDER'in kiralık çadırları tercih edildi. Organizasyon'un akşam yemeği kısmında kullanılan 2.400 m2 kapalı alana sahip olan çadır toplam 3 gün çok kısa bir süre içerisinde tamamlandı. Çadırın iç kısmında yükseltilmiş ahşap zemin ve çadır içi ısıtma hizmeti sunuldu. Meyhane konseptinde kurulan çadır'da tüm misafirlere kalıcı binalarda sunulan konfor sunuldu. RÖDER, vermiş olduğu kiralık çadır hizmeti ile hizmet kalitesi farkını ortaya koydu. Organizasyon'da RÖDER Big Tent 40M çadırı kullanıldı.

Türkiye Rekoru Çadır Ankara'da

Ankara ve Anadolu'nun en büyük yapı fuarı olan Yapı Decor Ankara 8 Nisan'da başladı. 4 gün sürecek fuar bu yıl önemli bir rekora da sahne oldu. CYF Fuarcılık tarafından düzenlenen Fuar bu yıl 40X210 metrelik dev çadırda gerçekleştiriliyor.

Türkiye'nin İlk İki Katlı Çadırı Kadıköy'de

Dünya Ralli Şampiyonası her açıdan renkli görüntülere sahne oldu. Kadıköy'de hazırlanan özel pist alanında 16 Nisan'da yapılan muhteşem gösteriler izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Dünyanın en büyük motor sporlarının takım ve pilotlarının VIP çadır alanı ise 2 katlı olarak RÖDER tarafından düzenlendi. Çadır, çift katlı olması nedeniyle Türkiye'de bir ilk olma özelliği taşıyor.

RÖDER Türkiye çadırları Libya'da

Libya'da kullanılmak üzere muhtelif ebatta ve ihtiyaca göre kişiselleştirilmiş, yaklaşık olarak 10.000 m2 depo çadırı ihracatı gerçekleştirdik.

 
Bookmark and Share
   
Bilgegüç Bilişim Danışmanlık