Geçici Kapalı Alan ihtiyaçlarınız için kalıcı çözüm - RÖDER Kiralık Çadır Hizmeti!

RÖDER kiralık çadır hizmeti ile geçici kapalı alan ihtiyaçlarınıza çok kısa süre içerisinde çözebilirsiniz, hem de RÖDER garantisi ve kalitesi altında. Bir günlük kurumsal etkinlikten, yıllarca kullanılabilecek depo çadırlarına kadar tüm çadır sistemlerimizi kiralamak mümkündür. RÖDER, Türkiye'de ve tüm dünya'da “die mobilen immobilien – menkul gayrimenkul” sloganıyla kiralık çadır sistemleri ile kalıcı yapı konforu ve güvenliği sunmaktadır.

40.000 metrekareye aşan kiralık çadır stokuna sahip olan RÖDER Türkiye, sahip olduğu bu kiralık çadır stoğu ile kurumsal etkinliklere, ticari fuarlara Avrupa standartlarında kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. 2006 senesinde Türkiye'de faaliyete başlamış olan RÖDER Türkiye, verdiği çadır kiralama hizmeti ile birçok ulusal ve uluslararası önemli projeye imza atmıştır.

RÖDER çadır sistemlerini daha detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

İhtiyaç duyduğunuz geçici alana bağlı olarak aşağıdaki seçenekleri incelebilirsiniz.

KURUMSAL ETKİNLİKLER VE TİCARİ FUARLAR

RÖDER, Kurumsal Etkinlik Tedarikçiniz! Kurumsal Etkinlik ve Ticari Fuarlarda projeleri amacına ulaştırmanın yolunun, detayların kusursuz birleşmesinden geçtiğine inanan RÖDER, etkinlik esnasında oluşabilecek her türlü ihtiyaçları karşılayabilecek nitelikte kiralık ekipman ve konusunda uzman çözüm ortaklarıyla birlikte kiralık çadır ve diğer etkinlik ekipmanları ile kaliteli ve güvenli kurumsal etkinlik hizmeti sunmaktadır.

ETKİNLİKLER / FUARLAR

Çadır kiralamanın yanı sıra yapılacak etkinliğin konforunu arttırmak için gerekli olan diğer etkinlik ekipmanları olan ısıtma, soğutma, yükseltilmiş ahşap zemin, kumaş içgiydirme, aydınlatma, kiralık tuvalet ve diğer kiralık etkinlik ekipmanlarını da RÖDER'den temin etmek mümkündür.

RÖDER'in uluslararası uzmanlığına ve deneyimine güvenerek gerçekleştireceğiniz tüm fuar ve etkinlikleriniz için resmi çadır tedarikçiniz olmaktan, fikirlerinizi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekten büyük mutluluk ve onur duyarız.

Gerçekleştirdiğimiz Fuar ve Etkinlik Projeleri için lütfen tıklayınız.

ENDÜSTRİYEL / DEPO

Şirket araçlarınız kiralık mı? O halde depo çadırınızı da kiralayabilirsiniz.

RÖDER Kiralık Çadır Hizmeti sayesinde artık deponuzu, showroom'unuzu ya da fabrikanızı satınalmak yerine kiralayabilirsiniz.

RÖDER'in, çadır kiralama hizmeti sayesinde;

  • İstediğiniz özelliklerde ve yüksek kalite standartlarında depo sahibi olabilirsiniz,
  • Kiralamayı tercih ederek büyük ve riskli yatırımlardan kaçınır, küçük bir başlangıç sermayesi ile depo çadırınızı kiralarsınız.
  • Maliyetlerini düşürerek rekabette avantaj sağlarsınız.
  • Deponuzu, hizmet verdiğiniz ya da vereceğiniz en yakın alana götürerek, verimliğinizi ve karınızı arttırabilirsiniz.
  • Vergi avantajı sağlarsınız.
  • Çok kısa temin ve montaj süreleri ile zaman konusunda daha rekabetçi olabilirsiniz.
  • Modüler olması özelliği ile deponuzu istediğiniz zaman, istediğiniz kadar büyütebilirsiniz.
  • Kiralık Çadır hizmeti ile, depo çadırınız her zaman RÖDER’in güvencesi ve kalitesi altındadır.

RÖDER'in endüstriyel çadır sistemlerini daha yakından incelemek için lütfen tıklayınız.

ENDÜSTRİYEL / DEPO
 
Bookmark and Share
   
Bilgegüç Bilişim Danışmanlık