Ürün Kataloğu
Ürün Kataloğu Adobe Acrobat Reader

RÖDER çadırları iki ana alanda hizmet vermektedir: Etkinlik çadırları ve Endüstriyel Çadırlar. Etkinlik Çözümleri çadırları; çadır'ın daha ziyade görselliğinin, hızlı ve pratik kurulumun ön planda tutulduğu; kurumsal etkinlik, ürün ve hizmet lansmanı, spor aktivitesi, festival ve fuar gibi kısa süreli organizasyonlarda kullanılan çadırlardır. Endüstriyel Çözümler Çadırları ise, daha ziyade kalıcılık, dayanıklılık, kullanım alanı, güvenlik, fonksiyonellik, esneklik ve temin zamanı gibi konuların önem kazandığı çadırlardır.

RÖDER'in tüm çadır sistemleri, alüminyum konstrüksiyona sahip, modüler, hızlı ve pratik bir şekilde kurulabilen, taşınabilir, farklı gereksinimlere göre kişiselleştirilebilir ve çok hızlı bir şekilde kullanıma sunulabilir olması özellikleri ile tüm Dünya standartlarını karşılar nitelikte çadırlardır.

RÖDER, tüm dünyada "spanning the world" sloganı ile üstün kalite standartlarında çadır sistemleri sunmaktadır.

ETKİNLİK ÇADIRLARI

Çadırların, taşınabilir yapılar olması Alman teknolojisi ile bu çadırlar için özel üretilmiş olan alaşımlı ve termikli Alüminyum profillerden kaynaklanmaktadır. Birbirine farklı kenetlenme sistemleri ile bağlanan parçalardan oluşan çadırlarımız bu yöntem sayesinde hem çok hızlı bir şekilde monte edilebilmekte, hem de istenilen zamanda farklı bir alana taşınabilmektedir. Ana malzeme olarak özellikle Alüminyum’un tercih edilmesinin sebebi daha hafif, daha sağlam, daha verimli, daha uzun ömürlü ve sonuçta daha ekonomik ürünler olmasıdır.

Alüminyum Konstrüksiyona sahip olan çadır sistemlerinin dış kaplamaları için ise çok farklı opsiyonlar tercih etme imkânınız bulunmaktadır. Genel olarak çadırlarda kaplama olarak RÖDER No.1 branda kaplama kullanılmaktadır. Söz konusu PVC branda malzemesi mimari tatbikatlara uygun olarak üretilen, her iki tarafı beyaz renkli PVC kaplı, DIN 4102 B1 normuna uygun olarak alev yürütmez özellikte, endüstriyel nitelikte polyester bir dokuma olup, ultraviyoleye ve yosunlaşmaya karşı korumalıdır. Ayrıca çadırınızda yan cephe kaplaması olarak, çift kat ısı cam; çelik sac panel, izolasyonlu sandviç panel, ya da ABS (sert PVC) panel gibi birçok alternatifi de tercih edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL ÇADIRLAR
 
Bookmark and Share
   
Bilgegüç Bilişim Danışmanlık