Ürün Kataloğu
Ürün Kataloğu Adobe Acrobat Reader

BIG TENT Serisi – Depo Çözümü

RÖDER big tent serisi depo çadırları – Depo Çadırları için ideal çözümler

RÖDER big tent serisi çadırlar, ticari fuarlar ve kurumsal etkinlikler için kiralık çadır sistemi olarak da kullanılan Big Tent çadır sistemleri özellikle depo çadırı, showroom ya da satış ofisi çadırı olarak da kullanılmak üzere ideal bir çadır sistemi çözümü sunmaktadır. RÖDER Big Tent Serisi depo çadırları özellikle kar yükünün söz konusu olmadığı bölgeler için en ideal depo çözümüdür. Üstelik bütçe durumunuza bağlı olarak kiralama ya da satış opsiyonlarını sunulabilmektedir.

RÖDER Big Tents Serisi Çadırlar, 10 m eninden başlayarak 60 m enine kadar temiz açıklıklı çadırlar sunmaktadır. Bu çadırları, 5 m’lik aks mesafeleri ile istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Anodize alüminyum profillerden imal edilen Big Tent Serisi Çadırlar, kaplamaları her iki tarafı PVC kaplı yüksek kalite polyester kumaştan imal edilmektedir. Bunun yanı sıra Big Tent çadırınıza pek çok kişisel uygulama yaparak ihtiyacınıza bağlı olarak kişiselleştirebilirsiniz; Örneğin yan cephe kaplamaları için normal PVC branda, çelik panel ya da sert PVC tercih edebilirsiniz. Big Tent Depo çadırınızda lojistik kapı tercihi olarak sürgülü perde tipi branda kapı, roller-shutter lojistik kapı, motorlu seksiyonel kapı gibi pek çok lojistik kapı tercihi uygulanabilmektedir.

 
Bookmark and Share
   
Bilgegüç Bilişim Danışmanlık